'Kalp kor oldu'

Soğuk insanın içini bukadar yakarmı...

Soğuk insanın içini bukadar yakarmı... Yanıyor. Kalbimiz kor oldu. Olanların, yaşananların karşısında çaresizlik öyle acıdırki kalemler diller sustu. Önce Deprem, bu karda soğukta evsiz kalan onlarca insan, sonra VAN Bahçesaray ilçesinde çığ altında kalan canlar, kurtarmaya giden tim...
Bu nasıl bir facia. Sabiha Gökçen havalimanında pistten çıkan uçak. Dünya yı yakıp kavuran hastalık. Bütün bu acılar inanılır gibi değil. İnsanların gözlerinde korku, yüreklerinde acı.
Nerede bir can ölse içim yanar yüreğim oralı olur. Uzaktan sarıldı duygular birbirine hüznün karanlığına teslim oldu yürekler. Bir insanın bu yaşanan gerçeklere gözlerini kapatması hiçbir şey yokmuş herşey yolundaymış gibi yaşamasını düşünemem. Sayısız sessizce ağlayan insanları hissetti, kor kor yanan yüreğim. Canım Türkiye' m Başın sağ olsun. Yüce rabbim birdaha yaşatmasın.
Sn.Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan 'ın
kendi hesabında yapmış olduğu paylaşım gibi. Biz yeter ki bir olalım, iri olalım, diri olalım, hep birlikte TÜRKİYE olalım... Allah'ın izniyle aşamayacağımız engel yoktur.
Her zaman olduğu gibi bu süreçte de tüm kurum ve kuruluşlarımızla birlikte Milletimizin yanındayız...
Birlik ve beraberliklerden sonsuz güçler doğar.
Her karanlık kendisini sonlandıracak şafağın tohumlarını içinde taşır.
Sizi Seviyorum
Bu haber 11579 defa okunmuştur

:

:

:

: