Salgın ve ABD

Virüs dünyaya yayılmış durumda. Etkisi bayağı büyük. Her yerde hayatlar durma noktasına geldi. Afrika dan Avrupa ya oradan okyanus ötesine…
Virüs dünyaya yayılmış durumda. Etkisi bayağı büyük. Her yerde hayatlar durma noktasına geldi. Afrika dan Avrupa ya oradan okyanus ötesine…
Dünyada bir mücadele bir şekilde veriliyor lakin etkisiz kalıyor. Her gün yüzlerce insan virüsten hayatını kaybediyor.
İngiltere de kraliyet ailesindende virüse kapılan oldu. O isim prens Charles.
Prens bundan günler önce görevi kraliçeden almıştı. Yani inanılması zor durumlar meydana geliyor.
Prense bu virüs bir şekilde bulaştırıldığını düşünüyorum. Özellikle haberlerde olan konu yardımcısının Çinli olduğunun vurgusunun yapılması konuyu Çarşamba yazdığım yazıya getiriyor. Savaş gerçekten büyük. İster adına biyolojik savaş diyin isterseniz 3.dünya savaşı … hedefler açık ve net.
Amerikada her geçen gün sayı artıyor. ABD li milyarderler vs hepsi birer birer hayatlarını farklı noktaya kaydırıyor. ABD de savaş daha çetin geçecek. Trump en başta gülüp geçerken durumun vahametini anladı ve U dönüşü yaparak bugün ki noktaya geldiler. Para ve Silah arasında ki gü. Mücadelesi her yere yayılmış durumda.
Askerler abd sokaklarında gezmeye başladılar. Dikkat edin kimse ülke dışına çıkamıyor . neden mi uçuş yasakları var! İşte bu noktadan gidersek önümüzde ki günlerde ciddi gelişmeler de abd yi bekliyor.
Çarşamba yazımda rotschild ailesi ve derin abd arasında ki savaştan bahsetmiştim. Bugün Prens Charles i hedef alanlar sanki mesajı yerine göndermek için bu sembolik değeri yüksek kişiyi hedef almış oldular.
FED in enflasyonu yükseltecek hamlesi de bu gelişmelerden ayrı düşünülmemesi gerekmektedir. ABD ciddi gelişmeler var. Hepsini iyi takip edin derim FED ABD başkanının sözde izni olmadan para basamaz. Lakin birkaç gün önce basılan para ve daha önceleri aslında başkan a birer mesajdır. Kısacası başkan a yani trump a bir mesajdır. Göz dağıdır.
Yeni dünya düzenini anlamak isteyen ortada ki parametleri iyi okusun.
Trump a karşı hamlelerden hep bahsettim. Bugün de büyük hamleler yapılıyor. Rusya ile işbirliği yaptığı yönünde haberler… azil süreci hepsi birer hamle. Aslında derin yapılar başkana oyunlarını iyi kurguladılar. Trump ın bir daha seçime girmemesi içinde ellerinden geleni yapacak gibiler. Trump bu kişilere karşı geldiği günden bu yana savaş veriyor. İşte bu kişiler de trump a karşı bugün ki mücadeleyi veriyorlar. Bu mücadele de boyut değişecek. PARA devreye girecek ve abd de finansal sistem çökertilmek istenecek hepsi trump ın elinde ki güce gölge düşürmek için.
Şöyle düşünün bir virüs çıkıyor ve dünya da herkesi evine tıkıyor. Dünya liderleri bile G20 gibi zirveye 3G ile bağlanıyor bedenen toplantıda olamıyor. GARİP değil mi? Bir virüs böyle şeyi nasıl başardı? Daha önce deseydik kimse inanmazdı ama olan oldu.. durum bugün böyle. Bu salgınla bana göre bir kesim hedef alındı. Bunlarda kronik hastalığı olan cevre , ağır hastalıkları olanlar, yaş itibari ile sağlığı yerinde olmayanlar vs bu virüs salgın olarak ortaya çıkarılmadan önce planlar bu kişiler tarafından sanki yapılmış gibi…
Derin yapının AB yi istemediğini yazmıştım. O yüzden bugün ki virüsün en çok nerede etkili olduğuna bakın… AB dağılacak fikri bunlarda hakimdi.. Dikkat edin ab fikrinde etkli olan serbst dolaşım durdurulmuş durumda . İtalya nerenin sembolü? Biraz düşünün… Herşey mesaj içeriyor..
Bu salgınla yeni dünya düzeninin pimi ateşlendi. FRANSA nın askeri güç kurmak istemesi, çin in dünya gücü olma isteği, Afrika da ki gelişmeler ve Ortadoğu da abd nin önünün kesilmesi hepsi aslında bu salgınla durduruldu. Tam da her şey abd nin istediği yörüngeye oturdu.
Amaç kim para yı ticareti kontrol edecek? Başka bir sebep yok.
Bu virüs bu yüzden önemli. Eğer buradan dik çıkan olursa o da yeni dünya düzeninde etkili olacak.
O yüzden TC cumhurbaşkanı Recep tayyip erdoğan bir konuşmasında şöyle demişti; eğer bu virüsü erken yenersek daha güçlü olarak yolumuza devam edeceğiz..
Korona virüsünde bugün gelinen vaka sayısı; 500,000 üzerine çıktı..
bunlar ciddi rakamlar.
Ülkelerde ki ekonomik kayıplara bakın. borsalara bakın. Herşey para üzerine kurulmuş gibi. Güçlü olan ayakta kalacak. Yıkılan yeni sistemde yerini başkasına bırakacak.

Bu haber 2216 defa okunmuştur

:

:

:

: