Trump FED’e el koydu, küresel elitistler şokta!

Cuma günü kaleme aldığımız yazımızda sorunun abd içinde yaşandığını siz okurlarımıza aktarmıştım.
Cuma günü kaleme aldığımız yazımızda sorunun abd içinde yaşandığını siz okurlarımıza aktarmıştım.

Biliriz ki ABD başkanının izni olmadan FED para basımı yapamaz. Lakin geçtiğimiz günlerde 1 trilyon dolar basımı ABD başkanın dan habersiz yapıldı. Özellikle ABD hazine bakanı ile bunu medya dan öğrendi. Aslında savaş büyüktü. Mesajlar gayet netti.

Bu sabah aldığım haber de FED in abd hazine bakanlığına aktarıldığı duydum. Trump da olanlara sessiz kalmayarak kendisine yani beyaz saray a açılan savaşta böyle bir hamle yapma ihityacı duydu.

SAVAŞ gerçekten çok büyük.

İngiltere Kraliyet ailesini hedef alanlar abd iç siyaset dengesini de hedef almıştı. Bu sabahta atılan adımlar gayet net ve açık.

ABD başkanı trump 1 milyon abd askerini göreve çağırdı …

Sizce neden?

Çatışma büyüyecek .

Bugün trump’ın yaptığını 1963 de abd eski başkanı Kennedy yapmıştı. Neticeleri ortada bir suikaste kurban gitti.

Savaş PARAYI ve SİLAHI kim kontrol edecek noktasında…

Devam

Trump 1. Hamlesini yaptı. ABD de coronavirüsü biraz daha etkili olduktan sonra küreselleşme elitlerine karşı Trump 2. Operasyonunu yapacağı kanısındayım.
Dün trump karşısında yer alan ve azil sürecinin aktörleri bugün trump ‘ın hedefinde. Nasıl bir çark siz düşünün!

Trump 1 milyon askeri sizce corona virüsü içinmi göreve davet etti! Bence hayır. Ülke sınırlarının kapalı uçuş yasaklarının olduğu bir abd de trump ın istediği konjöktür oluştu. Trump ın azil sürecine destek olanlar, karşısında olanlar trump tan nasibini alacaklar.

Trump’ı oraya getirenler ,bugün bu şekilde karşı tarafa hazırlıklarını yapıyorlar.
Trump’ın gidişini hızlandırmak isteyen FED ne yapmıştı en son hatırlayalım, 1 trilyon dolar bastı %2 olan abd enflasyonu %15 olacak demekti! Bu da dünyaya %400 yansıyacak bir enflasyon oranı demekti. Bu hamle bu sabah ki müdahaleyi getirdi.
Kısacası FED/ Pentagon ve TRUMP/ Beyaz saray karşı karşıya geldiler.Coronavirüs bahanesi ile ortamı yakalayan trump 2. Hamleye hazırlanıyor. Lakin pentagon boş durmayacak.Savaş büyüyecek. Herkes bundan payını alıyor. Savaşta taraf olan İngiliz kraliyet ailesi bile darbeyi aldı. Sarayın güvenli koridorlarının içine kadar virüs sokuldu. Gerisini siz düşünün.

FED e karşı sert müdahale yapan sadece Trump ya da Kennedy değildi… ANDREW JACKSON ve HAWARD TAFT a bir bakın derin ne oldu bunlara bir araştırın.
Tefeci Londra bankerlerinin sahibi olduğu FED büyük darbe yemiş gibi. Lakin savaş
büyük Rotschild ailesi, Derin ABD, Trump, Kushner büyük aktörler.

İngiliz kraliyet ailesine bulaştırılan virüs saraydan can ya da canlar alabilir.
Virüs ile dünya gündemi meşgul iken abd de faturalar ağır çıkmaya başladı. (JP

MORGAN-ROCKEFELLER_ROTSCHİLDS)

Bu darbe ile kraliçe de darbe yemiş oldu. O ve Londralı bankerler büyük şok içindeler. 1929 dan bu yana büyük buhranla ekonomik sisteme 1960 da kennesian sistemi ile yerleşen bu düzen bugün değişirilmek isteniyor.

'GÖRÜNMEYEN DÜŞMANA KARŞI SAVAŞIYORUZ' diyen Trump kavganın taraflarını net olarak çiziyordu. Bugün ise bu küresel elitler büyük darbe yemiş durumda.
Gemileri su aldı. Çin i kendine kale olarak tutan bu küresel elitistler, bugün nasıl çin i oyuna dahil ettilerse kendilerinin istikballeri için fed durumunda yeni bir pozisyon alacaklardır.

2020 yılıyla beraber yeni düzen düzenine geçiyoruz. Düzen tamamen değişiyor. Virüs 100000 üzerinde abd de şuan. Etkisi arttı . Trump ilk hamleyi elitistlere yaptı. Sonuçlarını hep beraber göreceğiz.

Ulus devlet düzeni bugün dünyayı para ile yönettiğini düşünen küresel elitistlere karşı büyük mücadele veriyor. Sonuçları ciddi olacak . Bekleyip göreceğiz.

Bu haber 1378 defa okunmuştur

:

:

:

: