KKTC TEMSİLCİSİ BÜYÜKELÇİ OYA TUNCALI’NIN BAYRAM MESAJI

KKTC Londra Temsilcisi Büyükelçi Oya Tuncalı bir mesajlar Birleşik Krallık’taki vatandaşlarının Ramazan Bayramını kutladı.
KKTC Londra Temsilcisi Büyükelçi Oya Tuncalı bir mesajlar Birleşik Krallık’taki vatandaşlarının Ramazan Bayramını kutladı.

Büyükelçi Oya Tuncalı’nın mesajı şöyle;

“- Birleşik Krallık Kıbrıs Türk Toplumunun Değerli Mensupları, Sevgili Kardeşlerim,
Bu yıl, Koronavirüs salgını dolayısıyla farklı bir Ramazan dönemi geçirsek de, sevgiyi yaşatmak ve dostlukları paylaşmak için siz sevgili kardeşlerimizle Ramazan Bayramımıza ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Toplumsal yaşamımızda müstesna yeri olan Bayramlarımız beraberlik bağlarımızın daha da güçlendiği, sevinç ve sıkıntıların paylaşıldığı ve ihtiyaç içerisinde olanlara daha çok yardım elinin uzatıldığı zamandır. Vatandaşlarımız, Derneklerimiz, İş insanlarımız büyük gayretlerle hem Koronavirüs salgını, hem Ramazan dolayısıyla maddi ve manevi yardım faaliyetlerinde bulunarak toplumumuzun daha da güçlü olmasını sağlamaktadır. Temsilciliğimiz de ayni doğrultuda vatandaşlarımızın dayanışma ve esenliğine yardımcı olmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu özel zamanda hoşgörü, yardımlaşma gibi değerlerimizin, toplumumuz tarafından yaşatılmasının güzelliğiyle, tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını tebrik eder, sağlık, umut ve sevgi dolu nice bayramlar geçirmenizi temenni ederim.”
Bu haber 1811 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER