'Sanat Aşkım'

Bazı insanlar güzel konuşmayı bilir. Bazıları yazmayı, bazıları güzel giyinmeyi.. İnsanların, türlü türlü yetenekleri vardır ama..

Bazı insanlar güzel konuşmayı bilir. Bazıları yazmayı, bazıları güzel giyinmeyi.. İnsanların, türlü türlü yetenekleri vardır ama..
En güzel insan; Haddini, kendini ve edebini bilendir.
Sizce de öyle değilmi.? Güzel atılan adımlar sanat kokar. Bugün her zaman olduğu gibi çok farklı bir çalışma ile yola çıktım. İnsan öğrendiği sürece mutlu olur. Kitap okumak, şarkı söylemek, gibi veya bir enstrüman öğrenmek gibi. Düşünübiliyormusunuz. Bütün bu olumsuzlukların karşısında hani kavga gürültü, doyumsuz bir düzenin içinde yuvarlanıp gidiyorsunuz. Hiç bir şeye kulak vermeden gözlerinizi kapattınız, kulaklarınız sağır, siz hayat mücadelesi içinde, besteler yapıyorsunuz, şiirler yazıyorsunuz, hiç bilmediğiniz bir enstrümanı öğrenmeye çalışıyorsunuz. Buna ne denir Sanat Aşkı. İşte öyle bir şey. Ne olur hep güzel düşünelim, güzel bakalım, güzel görelim. Hayat çok çok kısadır. Hayatın tadını öğrenerek yaşayalım. Bu Dünya'dan göçüp giderken geride çok güzel anılar ve sevgimizi bırakalım. Kavgalardan gürültülerden insan ayrımı yapanlardan yorulduk. Çok yorulduk. Ne güzel demiş NEVLANA yarım nefeslik bu hayatta Sevgiden başka hiç bir şey planlama.
'Bazen yağmur olmak ister insan
Yağmak ister sevdiğinin yüreğine bazen kötü düşünen yüreklere yağmak ister belki kötü düşünceler yok olur zalimler yağmur sularında sevgi ile yıkanır.
Sizi Seviyorum...
Bu haber 10660 defa okunmuştur

:

:

:

: