Ulaştırma Bakanı Atakan Tel-Sen heyetini kabul etti

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan, Telekomünikasyon Dairesi’nin çalışma ortamının iyileştirilmesi için ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini kaydetti. Atakan, dün, Tamay Soysan başkanlığındaki Kıbrıs Türk Telekomünikasyon Çalışanları Sendikası (Tel-Sen) heyetini kabul etti.
Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan, Telekomünikasyon Dairesi’nin çalışma ortamının iyileştirilmesi için ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini kaydetti.
Atakan, dün, Tamay Soysan başkanlığındaki Kıbrıs Türk Telekomünikasyon Çalışanları Sendikası (Tel-Sen) heyetini kabul etti.

Bakanlıktan verilen bilgiye göre, kabulde, Tel-Sen, Telekomünikasyon Dairesi’nde çalışanların karşılaştığı sorunları Bakan Atakan’a iletti. Sendika, bakanlığın Gönyeli Belediyesi ile fiberoptik altyapı konusunda imzaladığı protokole desteğini yineledi.
Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Atakan ise Tel-Sen’in görüş ve taleplerini not ederken, Telekomünikasyon Dairesi’nde çalışma ortamının iyileştirilmesi için bakanlığın, sendika ile işbirliği içerisinde, elinden geleni yapmaya devam edeceğini kaydetti.

Bu haber 1449 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER