SEÇİM ŞARKISINI KENDİSİ SÖYLEDİ

Bağımsız Cumhurbaşkanı adayı Serdar Denktaş, kendi seçim şarkısını yakın ailesi ve müzisyen dostlarıyla birlikte seslendirdi.
Bağımsız Cumhurbaşkanı adayı Serdar Denktaş, kendi seçim şarkısını yakın ailesi ve müzisyen dostlarıyla birlikte seslendirdi.

Serdar Denktaş’ın ofisinden yapılan açıklamada, böylece Denktaş’ın KKTC seçimleri tarihinde daha önce görülmemiş bir ilke imza attığı belirtildi.

Söz ve müziğini Süleyman Akosman ve Rauf Denktaş’ın yaptığı Kıbrıs’a özgü yerel tınılarla süslü “Sevdamız memlekettir” isimli şarkıda Denktaş hem gitar çaldı, hem şarkı söyledi.

Şarkıda Denktaş’a geçmişte beraber birçok kez sahne aldığı müzisyen arkadaşları Bülent Berkay, Erhan Özbeşer, Özgün Şonya ile birlikte Rasıh Reşat ve ünlü sanatçı Eril Cambaz eşlik etti.

Açıklamada, şarkının videosun kısa sürede on binlerce izlenme ve yüzlerce beğeni aldığı ifade edildi.


“Bırakın kendi demokrasimizi yaşayalım”

Bağımsız Cumhurbaşkanı Adayı Serdar Denktaş, seçim süreci boyunca algı operasyonları yapıldığını kaydederek, “Bırakın kendi demokrasimizi yaşayalım” dedi.
Bağımsız Cumhurbaşkanı Adayı Serdar Denktaş’ın seçim bürosundan verilen bilgiye göre, Haber Kıbrıs’ta program katılan Denktaş, gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Hükümetin barları kapatmasını eleştiren Denktaş, itinasız davranan 2-3 işletmenin olabileceğine bunun yanında birçok işletmenin kurallara uyduğuna dikkat çekerek, bu işletmelerin gelirlerin de ancak çalışanlarını ödemeye yettiğini söyledi.
“Sosyal medyada iki yer çıktı diye bütün hepsi kapatıldı” diyen Denktaş, hükümeti de aslında sosyal medyanın yönettiğini ileri sürdü.

Denktaş, özellikle Surlariçi’nde önemli bir kesim bulunduğuna, oraları çalıştıranların da gençler olduğuna işaret ederek: “Şimdi annelerinin ve babalarının ellerine bakmadan çalışan bu çocuklara mı kafayı taktınız?” dedi.


Bu haber 662 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER