'Ersin Tatar'

EY KALBİMİN NURU, IŞIĞI...

EY KALBİMİN NURU, IŞIĞI...
Sadece sana ve kendime, inandım; sana güvendim. Beni kendi yolundan ayırma... Kendine inandı ve yürüdü. Hiç bir başarı tesadüf değildir. Yeterki her insan ne istediğini bilsin... Sn. Cumhurbaşkanım Ersin Tatar. Henüz doğmadan siyasetle yoğrulan bir babanın evladı. Rüstem Tatar.. Annesini henüz üç yaşında iken kaybetti. O içindeki acı annesizlik. Hani derler ya acılar insanı büyütür, güçlendirir.
Kendisine çizdiği hedefle bugün en üst makamda yerini aldı. O makama gelene kadar öyle çok çalıştı ki hiç durmadan, yorulmadan. Hep yürüdü, yürüdü. İngiltere' de bitirmiş olduğu Cambridge Üniversitesi sonrası birçok kapılar art arda açıldı. Asil Nadir. Devasa şirkette yerini aldı.
Dünya çapında iş adamları ile kurduğu diyalog, Türkiye'ye olan sevdası, bir dönem. Ankara, sonrasında, İstanbul'da bir süre Show. tv. Mali işler sorumlusu. sonrasında Kıbrıs. Medyaya olan ilgisi okadar çoktu ki kendi Televizyon kanalını kurdu. Kanal.T.Tv. Siyasetin içine doğan ve yoğrulan. Ersin Tatar. Kendisine en yakın olan U.B.P partisinden milletvekili seçilir ve Bu uğurda büyük bir sevgi ile yol alır.
Maliye bakanlığı. Başbakanlık. Ve şimdi, Cumhurbaşkanlığı. Sevgi Azim ve istek insanın en büyük başarısıdır. Yüreklerde olan sevgiler insanları başarılara taşıyan tek unsurdur. Bu uğurda. Türkiye'ye olan bağlılığı, ve sevgisi ile. El ele verip Kıbrıs ve halkı için büyük bir ışık aydınlık olacağına inanıyorum...
Ersin Tatar. Aynı zamanda. Sibel Tatar ile evli Dünya tatlısı iki kızları var.
Sn. Cumhurbaşkanım yolunuz açık olsun.
Sizi Seviyorum...

Bu haber 33685 defa okunmuştur

:

:

:

: