'Bugün Benim Doğum günüm'

En çok istediğim ve Hayal ettiğim Dileğimi Diledim.

En çok istediğim ve Hayal ettiğim Dileğimi Diledim.

Canım yalnızca sevmek istiyor seni ve korumak istiyorum.
Canım Kıbrıs'ım
öncesini ve sonrasını düşünmeden seni hep sevmek korumak istiyorum, sonsuza kadar şarkılarımda kliplerimde daha çok, daha çok yaşatmak istiyorum.
Renk renk Gökkuşağı gibi. Masmavi uçsuz bucaksız Denizini daha çok maviye boyamak, Toprağını yeşile boyamak istiyorum. Gökyüzündeki sayısız yıldızları yağdırmak istiyorum, ışık, ışık, her karış toprağın, taşın Aydınlansın. Aydınlığın Hiç bitmesin, kalpler kalplerde, el ele, gönül gönüle, yüzlerde gülümsemeler, esirgenmeyen selamlar, huzur yüklü yuvalar.
Unutup, tekrar hatırladığım ve çok sevdiğim bir şarkıyı hiç bıkmadan defalarca ara vermeden içten içe mırıldanıp zamandan koparıp alır gibi.. Sevmek istiyorum seni. Korumak istiyorum. Tertemiz yapmak istiyorum. Taşını toprağını, sokaklarını, caddelerini, yollarını.
Ayrı ayrı bir evin odalarını gezer gibi..
Keşfeder gibi.. Sevmek istiyorum, korumak, ve yaşatmak istiyorum seni...
Yıllardır özlemini çektiğim. Hani
İlk kez merakla ve hayranlıkla, kırmızının detayında dakikalarca takılıp bakar gibi..
Öğretilmemiş.. bilmediğimiz biçimlerde.
Kuşların kanatlarını açıp özgürlüğe süzülmesine yarayan içgüdüleriyle..
İçimden geldiği gibi canım... Sadece sevmek istiyorum korumak, ve tertemiz hayalini kurduğum büyük bir aşk sevda ile yaşatmak istiyorum seni.. Sana olan sevgim.
Bir yaz günü tenine vuran sıcaklığı gibi Güneşin
serin bir akşamın Denizden esen rüzgarı ile içine işlediği yosun kokuları gibisin içimde... Hayalini kurduğum ve her zaman müziğimde kliplerimde daha çok yaşatmak istiyorum seni. Bir annenin çocuklarını sevdiği, koruduğu gibi, korumak, yaşatmak istiyorum seni Canım Kıbrıs'ım

Sizi Seviyorum...

 

Bu haber 15706 defa okunmuştur

:

:

:

: