'Hayaller Gerçekleşsin'

Gelin bugün hep birlikte güzellikleri hayal edelim.

Gelin bugün hep birlikte güzellikleri hayal edelim.
Yeşilin tüm renkleri, huzurun mutluluğunu, Masmavi pırıl pırıl Denizimiz, uçsuz bucaksız Mavi yüklü Gökyüzü Dünya insanının hep birlikte, Altında ortak yaşadığı Gökyüzü.
Uyandığımız sabahlara. Ne Güzel, Güne Sabaha ve Hayata..
Her Sabah sevgi ile Kucakladığımız sabahlarımız. Güne Günaydınla başlayarak her insana Selam vermelerimiz, Ve Hayatı insanı Sevmek İçin... Savaşlar verdiğimiz.
Ne güzel kavga yok, ön yargı yok, dedikodu yok, şikayet yok, sıkıntı yok, renk renk yollar, caddeler, tertemiz sokaklar, kapılar, pencereler, duvarlar renk cümbüşü ile boyanmış. Devlet dairelerinde hummalı bir çalışma, saate bakmadan çalışan güler yüzlü memurlar. Gelene hoşgeldin nasıl yardımcı olurum. Gidene güle güle. Bahçeler, balkonlar, mis kokulu çiçeklerle süslenmiş koparmaya kıyamayan eller. En önemlisi corona yok, herkes aşı olmuş. Mekanlar, iş yerleri tıklım tıklım, turislerle dolu. Her insan mutlu, huzurlu. Mavi Mavi. Sevenleri ile birlikte. Yarın Anneler günü herkes bir telaş içinde. Hayallerle süslenen bir telaş...
Hayat denilen şey ne garipmiş, yaşarken doğrularla yanlışlar bir birine karışıyor. Herşeyi ancak yaşayıp bittikten sonra anlıyorsun. insanı... Küçücük bir zaman dilimi yetiyor.
Bazende Uzun Zamandır Tanıdığın Birini Hiç Tanımadığını Fark Ediyorsun...
Başkalarının Hayatlarına Güneş saçanlar, kendi yaşamlarını da nurlandırlar...
Yaşam Geriye Bakarak Anlaşılır, İleriye Bakarak Yaşanır..
Atın aklınızdan o olumsuz düşünceleri, Hayal edin güzel düşünün. Siz isterseniz Hayat güzel olur..Sen hayallerinden vazgeçme, onlar duaya dönüşür, ne zaman diye düşünme. Her şey vaktini bulur.
Sevgisiz Bir Hayat Güneşsiz bir Dünya Gibidir.
Sizi Seviyorum...

Bu haber 16221 defa okunmuştur

:

:

:

: