The Walking Dead'in Daryl'ı, Rick Grimes ile mi buluşacak?

Norman Reedus ikilinin tekrar buluşmasına dair kafasındaki senaryoyu anlattı

Popüler zombi dizisi The Walking Dead'de Daryl Dixon'ı canlandıran Norman Reedus karakterini Rick Grimes'la buluşturacak ideal senaryoyu açıkladı.
Comicbook'un haberine göre The Walking Dead'in 11. sezonunun yayımlanmasına çok az kala Reedus, Talking Dead programında sevilen iki karakterin muhtemel karşılaşmasını şu şekilde betimledi:

Bence şöyle olurdu. Kazara Rick'e raslardım, birbirimize gülümserdik. Muhtemelen biraz gözyaşı dökerdim ve sonra yüzüne yumruk atardım.

Reedus iki karakterin bağına yönelikse şunları söyledi:
Bence Daryl'ı duygusal hapsinden kurtaran Rick'ti. Daryl'ı gerçekten kardeşi gibi kabul etti. Özellikle Merle'den sonra kardeş meselesi onu çok etkiledi. Fakat Rick'in köprüdeki patlaması ona hayatın kısa olduğunu ve kimin ne zaman gideceğinin asla bilinemeyeceğini anlamasını sağladı.

Öte yandan dizi sorumlusu Angela Kang, Talking Dead'in sunucusu Chris Hardwick'in son sezonda Rick'in dönüp dönmeyeceğine yönelik sorusunu yanıtlayamayacağını belirtmişti. Reedus, San Diego Comic-Con etkinliğinde ikilinin yeniden bir araya gelmesinin 'ucuz' olmasını istemediğini söylemişti.

Rick Grimes'ı canlandıran Andrew Lincoln nisanda verdiği röportajda son sezonda dönüp dönmeyeceğine yönelik soruyu, 'Asla, asla deme' diye yanıtlamıştı.
Bu haber 7816 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER