“BELDEN AŞAĞI VURULMAZ”

Ada TV’ye konuk olan UBP İskele Milletvekili Yasemin Öztürk, “Videonun seçime günler kala gündeme gelmesi, seçime yönelik bir girişim gibi duruyor. Belden aşağı vurulmaz.

Ada TV’ye konuk olan UBP İskele Milletvekili Yasemin Öztürk, “Videonun seçime günler kala gündeme gelmesi, seçime yönelik bir girişim gibi duruyor. Belden aşağı vurulmaz. Siyaseti ile ilgili bir sıkıntınız varsa çıkar söylersiniz” dedi. Öztürk, şunları söyledi: “Herkesin ailesi, eşi, dostu var. Böyle çirkin bir yaklaşımı asla doğru bulmuyorum. Bir yanlışı bütün kamuoyunun bilgisine sunmadan önce bunun ahlaki yanının da göz önünde bulundurulmalıydı. Herkesin özel hayatı var. Siyaseti ile ilgili bir sıkıntı var ise dile getirilebilir ama böyle belden aşağı vurmayı doğru bulduğumu söyleyemem.”

Ulusal Birlik Partisi Milletvekili Yasemin Öztürk, Ada TV’de Gündem Özel programına konuk oldu.

Cüneyt Oruç’a konuşan Öztürk, Başbakan’ın Saner’i hedef alan kaset skandalı hakkında açıklamalarda bulundu.

Seçime günler kala böyle bir görüntünün gündeme gelmesini seçime yönelik bir hamle olarak değerlendiren Öztürk; “Herkesin ailesi, eşi, dostu var. Böyle çirkin bir yaklaşımı asla doğru bulmuyorum” dedi.

Her insanın yanlışları olabileceğine vurgu yapan UBP’li vekil, bir yanlışı bütün kamuoyunun bilgisine sunmadan önce bunun ahlaki yanının da göz önünde bulundurulması gerektiğini ifade etti. “Herkesin özel hayatı var. Siyaseti ile ilgili bir sıkıntı var ise dile getirilebilir ama böyle belden aşağı vurmayı doğru bulduğumu söyleyemem” diyen Öztürk, yaşanan olayı kınadığını belirtti.

Bu haber 155 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER