“HEDEF, ÇOCUKLARIMIZIN YAŞAYABİLECEGİ BİR ÜLKE”

Ulusal Birlik Partisi Lefkoşa Milletvekili aday adayı Avukat Feyzi Hansel, Merit Hotel’de “Hedefler - Değerler ve Yol Haritası” temalı bir basın toplantısı düzenleyerek adaylık hedeflerini ve vizyonunu açıkladı. “Hedefler - Değerler - Yol Haritası” başlığı altında katılımcılara bir de sunum yapan Hansel, milletvekili seçilmesi durumunda özellikle üzerinde çalışmak istediği başlıkları detaylı biçimde anlattı.

Ulusal Birlik Partisi Lefkoşa Milletvekili aday adayı Avukat Feyzi Hansel, Merit
Hotel’de “Hedefler - Değerler ve Yol Haritası” temalı bir basın toplantısı düzenleyerek adaylık hedeflerini ve vizyonunu açıkladı. “Hedefler - Değerler - Yol Haritası” başlığı altında katılımcılara bir de sunum yapan Hansel, milletvekili seçilmesi durumunda özellikle üzerinde çalışmak istediği başlıkları detaylı biçimde anlattı.

Basın Toplantısına Feyzi Hansel’in ailesi ile birilikte hukuk ve basın camiasından bir çok kişi ilgi gösterdi. Siyasete herhangi bir makam ve şöhret beklentisi ile değil, kendi çocuğuna ve tüm çocuklara daha iyi bir ülke bırakmak için girdiğini ifade eden Feyzi Hansel konuşmasında şunlar kaydetti: “Dört yaşında bir oğlum var ve oğlumun ve diğer tüm çocukların bu memlekette istediği hayatı yaşayabileceği ve çalışmaktan şeref duyacağı bir yapıya ben baş koymak zorundayım. Hedef çocuklarımızın yaşamaktan mutlu olduğu bir ülke yaratmaktır. Bu yüzden ben partimden, partililerimden teveccüh gösterip bana bir fırsat vermelerini istirham ederim. Bu yüzden ben Ulusal Birlik Partisi’ne başvurarak aday olmak istedim çünkü yıllardır çalıştığım partim UBP’dir.

Ulusal Birlik Partisi büyük bir partidir, geçmişi, tarihi, kökleri olan bir partidir. Bu parti sırası geldiğinde kendi kendine özeleştiri yapmayı da bilir. Çok yakın bir süreçte 1 senelik kayıptan sonra Sayın Dr Faiz Sucuoğlu Genel Başkanımız olmuştur ve bu rüzgarla partimizin her bakımdan rahatlayacağını, temizleneceğini ve memlekete hizmet etmek için tek başına iktidara gelmeye hazır olduğunu düşünüyorum. Ulusal Birlik Partisi zor zamanların ateşten gömleklerini giyen güçlü bir partidir.” Çalışma arkadaşları tarafından kendisi için hazırlanan videonun gösterilmesi sırasında duygu dolu anlar yaşayan Feyzi Hansel, neden aday olduğunu kısa bir sunumla katılımcılara anlattı.

Bu haber 55 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER