'Gücün Sırrı'

Güzelliklere güzellik katanlara Gücün Sırrı olsun. Yaşamı kolaylaştıranlara. GüzeL bakanLara,

Güzelliklere güzellik katanlara Gücün Sırrı olsun. Yaşamı kolaylaştıranlara. GüzeL bakanLara, kapısını güzelliklere açanLara. Kıskançlıklardan ön yargılardan kötülüklerden uzak hep güzel düşünenlere saygılar Sevgiler olsun.
kötüLük besLemeyip yüreği iyiLikLe sınananLara Yaşam boyu mutluluk olsun. bir kaLp kazanmak için çaLışanLara, Vatanı için Güzellik Savaşları verenlere,
içindeki çocuğu sarıp sarmalayıp Yüreklere her zaman
SeLaM ve SeVGi oLsun..

Güzellikleri yüreğinde taşıyan insanın hayatı her zaman güzeldir. Önceden alınan önlemler zorluklara karşı bir başka meydan okur insan kötülüklere karşı, insanın duruşu bir başka olur. o zorluklara karşı. İnsanların görevi olmalı yaşamı kolaylaştırmak. İnsan insana sarılıp yaşamı paylaşmak onurdur mutluluktur. Bir nevi Sanattır. Dünyamızın iyileşmesi için çok büyük kocaman bir sevgiye ihtiyacı vardır. Kötülüklerden arınmalı. Mis kokulu çiçekler açmalı ISPARTA da olduğu gibi. geçtiğimiz hafta Sevgili Aşın İskeleli' nin düzenlemiş olduğu turla Isparta Süleyman Demirel'in coğrafyasına, Gül festivaline bir gurup güzel insanlarla birlikte yola çıktık.. Türkiye'mi oldum olası çok seviyorum. Her taraf oldukça güzel. Antalya, Gölünbaşı, Salda, Burdur. Okadar güzeldiki çok güzel insanlarla tanışıp ailemizi büyüttük. Festivalde, otelde ikram edilen gül şurupları. Hizmet veren insanların gülen yüzleri çok çok güzeldi. Beni derinden yaralayan, geçen yıl Toros dağlarında ve çevresinde çıkan o büyük yangının kalıntıları uzaktaki dağlar ağlarcasına bize bakıyordu birde yol boyu yanan ağaçların dalları hedenleri kamyolarda taşınıyordu. Ne kadar büyük bir acı. Iki gün sonra Geçitköydeki yangın haberi beni dahada çok derinden üzdü. Her zaman kalemim, şunu yazıyor iki ağacımız var üç değil, önlem alın koruyun okadar boşta gezen memurlarımız, insanlarımız var. Ne olur Ormanlarımıza Ağaçlarımıza odaklanın odaklandırın. Okullarda, dairelerde Ağaçların önemini anlatın. Yoksa böyle giderse nefessiz kalacağız. Ah benim canım Kıbrıs'ım Vatanım... Hani senin Yeşil Adalığın nerde kaldı. Neden o bizi bırakıp giden güzel yürekli insanlar gibi olamadık. insanlar Gücün sırrını öğrendikleri gün. Dünyamız iyileşecek.
Sizi Seviyorum

Bu haber 12151 defa okunmuştur

:

:

:

: