'Bir Mucize'

Bugün öyle bir gündeyim ki. Kalemim yazmak istemiyor. Ortalık toz duman içinde modlar yerlerde. Bir mucize bekler gibi, ellerimizi açtık kalbimizle DUA ediyoruz.

Bugün öyle bir gündeyim ki. Kalemim yazmak istemiyor. Ortalık toz duman içinde modlar yerlerde. Bir mucize bekler gibi, ellerimizi açtık kalbimizle DUA ediyoruz. Bir mucize ALLAH,ım Bir mucize. Aslında mucizenin kendisi bizleriz. Sevgimiz ile atacağımız adımlarımız ile el ele verip bu toz dumanın içinden çıkabiliriz. Geçmişte ATATÜRK'ümüzün yaptığı gibi. 'Sarı Saçlım Mavi Gözlüm Nerdesin?. Birdaha Gel Birdaha Gel'
Hiçbir insanın Üzülmeyeceği mucizeli Günler olsun. Birlik Olalım. BirLikte aşacağımız hesapsız sevgiLerimiz oLsun her daim.
Yardım ettiğimiz, güLümsetebiLdiğimiz, umudunu yeşerttiğimiz insanLar olsun.
Her şeyden az oLsa da.
Vicdan ve merhametimiz çok oLsun...
Geride kalan Ağaçaçlarımızı koruyalım. Çevremizi temiz tutalım. Yardım bekleyen insanımızı Sevgimizle kucaklayalım... Öyle bir kaosun içine sokulduk ki elele vermek zorundayız. Bankalardaki borçlar döviz yüzünden katmer katmer, kiralar aldı başını gitti. benzin, uçtu. İnsanlar çok zor durumda. Bu yetmezmiş gibi Sanki ortada çok büyük suç varmış gibi Bayrak Radyo Tv, müdürünü 'Meryem Çavuşoğlu Özkurt' görevden alınıp hapse atıldı.
Canım Kıbrıs'ım neler oluyor.
Sevgi yüklü bir mucizeyi bizlere çok görme.
Sizi Seviyorum...

Bu haber 12916 defa okunmuştur

:

:

:

: