Rusya savaşa hazır !

RUSYA SEFERBERLİK İLAN ETTİ BATI GÜÇLERİNE GEREKEN MESAJ GÖNDERİLDİ.

RUSYA SEFERBERLİK İLAN ETTİ BATI GÜÇLERİNE GEREKEN MESAJ GÖNDERİLDİ. Polonya da yapılan askeri tatbikat ardından gelen mesaj bizleri düşündürmeye başladı. Sırbistan cumhurbaşkanının açıklamaları da basına düştü 2 ay içerisinde 3. Dünya savaşı çıkabilir dedi
Biz de diyoruz ki Ukrayna - Rusya savaşı zaten bu savaşın başlangıcı oldu.
Ülkemizin her tarafında askeri çatışma mevcut. O yüzden devlet aklı devreye girerek son 6 ay da altın stoğumuzu arttırdık. Ege ve akdeniz de gerilimi arttırmak isteyenlerin amacı ortada . Küresel güç mücadelesine şahit olduğumuz bir ortamda Türkiye yi taraf seçmesini isteyenler var. Net bir fikir ortada . Türkiye kimin yanında yer alırsa o taraf üstün gelecektir. Biz bunu bugün söylemedik 2020 de ki gelişmeleri görerek yazdık. Kıbrıs adasının konumunu yazdık . Zengin ailelerin bile bölge de yer alması ve Doğu ya kaymasını sizlere aktardık. İşte burada savaşın başladığını sizlere her daim aktardık. O yüzden bu gelişmeleri görerek hiç birşeyin eskisi gibi olmayacağını sizlere söyledik.
Rusya dünya da sayılı tarımsal Gübre üreticilerinden . Satmadınları Gübre dünya da rekolteyi ne kadar etkileyecek? Biz enerji sorununu gündeme alıyoruz . Peki tarımsal faaliyet için gerekli olan Gübre ihtiyacı piyasalara girmediğinde tarımsal üretim olmayacak. Bu da tüm Avrupa’yı etkileyecek . Dünya yı da etkileyecek . Tahıl vs ne olacak? Gelecek biraz sorunlu görünüyor … o yüzden devlet aklı Türkiye’ye Afrika da ekimi yapmayı ön gösterdi o yüzden Türkiye kendi geleceği için tahıl vs üretimini o bölgede yapmaya başladı . İşte gelecek ortada iken savaşı gizlemek mümkün değil! Savaş başladı . Trump Çin ile ticaret savaşlarına girişmesi de bugünleri görerek hareket alanını genişletmek istemesindendi. Lakin bugün sistem değişti. Bakalım görelim gelecek bize neleri gösterecek .
RUSYA Dan KKTC ye ilk uçuş gerçekleşecek . Artık gelişmeler hızlı bir şekilde gerçekleşiyor . TC Cumhurbaşkanı Erdoğan KKTC nin tanınması gerektiğini uluslarası platformda ilan etti. Artık strateji değişti. Dün AB üyeliği konusunda müzakere başlıklarını konuşan Türkiye bugün AB ye çekinmeden cevaplarını SEMERKANT dan gönderdi. Ne eski Türkiye var Ne eski Avrupa !
Tüm bunlar olurken ekonomik , enerji ve ticari anlamda Avrupa yı kara günler bekliyor . Bekleyin görün !
Bu haber 6309 defa okunmuştur

:

:

:

: