'Biliyormusunuz'

Biliyormusunuz? Çirkin hayat yoktur o hayatı çirkinleştiren insanlardır. Kimi hırsından, kimi komleksinden, kimi cahilliğinden yapar bunu.

Biliyormusunuz? Çirkin hayat yoktur o hayatı çirkinleştiren insanlardır. Kimi hırsından, kimi komleksinden, kimi cahilliğinden yapar bunu.
Herşey insanların elindedir. Ama yinede korkaklıkları yüzünden her fırsatı ellerinden kaçırırlar. Veya etraflarına zarar verirler.
Bu herkes tarafından bilinen bir gerçek. Şu soruyu hep kendime soruyorum, acaba insanlar en çok neden korkarlar?. Çok ilginç öyle değilmi. İnsanlar en çok atacakları yeni adımlardan, söyleyecekleri yeni sözlerden, tanışacakları yeni insanlardan. Kısacası alışkanlıklarını terkedeceklerinden korkarlar. Cesur olmak olabilmek farkındalık yaratmak insanı çok çok güçlü yapar. Yenilikçi olmalı insan kendini, çevresini baştan yaratmalı. Güçlü olduğunu, kendine, önce kendine ispatlamalı. Evrendeki en büyük güç insan beynidir. Bunu her insan bilirse büyük bir değişimin içine girer o değişim ile daha çok mutlu olur. Mutlu insan etrafına mutluluk saçar... Bazı şeyler bitti dediğimiz yerde hayat yeniden başlar
Her profilin arkasında
bir insan,
Her insanın arkasında
bir hikaye,
Her hikayenin arkasında
bir hayat,
Her hayatın arkasında da
bir kalp olduğunu
unutmayalım.
Kalpten atılan adımlar, insanı doğru yolda yürümesine neden olur.
Gökyüzü her zaman mavi kalacak ve insanlar o gökyüzünün altında yaşayacaklar, yeterki cesur olsunlar ve Mavi Mavi düşünsünler.
Biliyormusunuz?.
New York'taki Bronx Hayvanat Bahçesi'nde 'dünyanın en tehlikeli hayvanı' bölümü vardır ve içeri girdiğinizde karşınıza bir ayna çıkar.
Sizi Seviyorum...

Bu haber 12890 defa okunmuştur

:

:

:

: