Ölümüne RECEP TAYYİP ERDOĞAN (REİS)

Türkiye de Pazar günü gerçekleştirilecek olan başkanlık ve milletvekilliği seçimi, normal bir seçim olmaktan çıkmış ve Türkiye’nin beka sorunu halini almıştır. Bu gün Muharrem İnce’nin bile adaylıktan çekilmiş olması ve açıklamaları ile muhalefetin kirli yüzünü ortaya koymuştur.

Türkiye de Pazar günü gerçekleştirilecek olan başkanlık ve milletvekilliği seçimi, normal bir seçim olmaktan çıkmış ve Türkiye’nin beka sorunu halini almıştır. Bu gün Muharrem İnce’nin bile adaylıktan çekilmiş olması ve açıklamaları ile muhalefetin kirli yüzünü ortaya koymuştur.
Seçimleri ve ERDOĞAN dönemini doğru analiz etmek için 1990 yıllara gitmemiz gerekiyor. O yılların Türkiye’si ile bu günü analiz etmeden ERDOĞAN dönemini doğru anlamamız çok da mümkün değildir. ERDOĞAN tabi ki tanrı değildir, o da bir fani zaten kendisi de söylüyor.
En başta savunma sanayisine kazandırmış oldukları İHA ve SİHA sistemleri, TOGG, TCG ANADOLU, Tanklar, toplar, füzeler, insansız savaş uçakları projesi, Kızıl elma, Akıncı, Bayraktar insansız savaş uçakları bunlar ve daha sıralayamayacağımız onlarca sistem. 1990’lı yıllar terörle ilgili istihbaratı ABD ve İsrail bize sağlıyordu, uçaklarımız da boş dağları ve bazı binaları bombalıyordu, terör unsurları da rahatlıkla gezebiliyordu. Şimdi öyle mi? Kendi istihbaratımızı kendimiz sağlıyor ve terör unsurları tek tek yok ediliyor.
PKK ve onları destekleyen emperyalist güçler Türk insanının canına kast etmişlerdi. On binlerce şehitler ki en çarpıcı olanı da şehir merkezlerinde gerçekleştirilen saldırılar.
Başkanlık sistemi Türkiye’ye siyasi istikrarı sağladı. ERDOĞAN öncesi dönemlerde Türkiye de kimse hükümetlere ömür biçemezdi istikrarsız siyasi yönetimler halkın sorunlarına çare üretmekten çok uzak kalıyorlardı.
Türkiye’nin alt yapısı doğudan batıya çok değişmiştir. yollar, köprüler, tüneller, hızlı trenler, hava limanları, deniz limanları Türkiye’nin illeri artık kolayca ulaşılır oldu. Eğitimde Türkiye çok ilerlemiştir, her İle bir üniversite projesi hayat bulmuştur. Enerji yatırımları ile Karadeniz’den çıkan doğal gaz artık Türkiye’de. Dünya da bulunan doğal gazın %80 yakın kısmı Türkiye de, toryum madeni (TH) dünyada bulunan kısmının yaklaşık yarısı Türkiye de bulunuyor.
Şehir hastaneleri Covit döneminde tarih yazdı Türkiye, AB deki birçok ülke yaşlı ve hastalarını ölüme terk ederken Türkiye tek hasta ve yaşlısına sahip çıktı. AK KUYU nükleyer elektrik santrali çok stratejik bir yatırım. Daha önceleri yabancı şirketlerin araştırma sonucunda bu bölgede petrol yoktur deyip de kapatılan kuyuların olduğu bölgelerde petrol bulunmuş ve çıkarılmaya başlanmıştır.
Daha da çok sıralayabilirim sayfalar et eder. ERDOĞAN’NIN kararlı duruşu ile bir başka terör örgütü baş belası FETO’NUN inlerine girildi ve Türkiye’den kovuldu. Erdoğan gitsin de ne olursa olsun mantığın milli birliği olmadığı bir görüş kime hizmet eder Türk, Kürt, Laz, Zaza, ayrım yapmadan tüm Türkiye vatandaşlarının iyi düşünmesi gereken bir olgudur.
Dünya da olumsuz etkisi en çok hissedilen Rusya- Ukrayna savaşında en güçlü arabulucu rolünü ERDOĞAN üstlendi. Güçlü söz sahibi lider olmasa bunları başarması söz konusu bile olamazdı. 2022 BM GK konuşmasında Dünya ülkelerine KKTC’Yİ tanıyın çağrısı yaptı, bu böyle basite alınacak siyasi bir olay değildir.
Güçlü ERDOĞAN ile 2023 ve Türkiye’nin geleceğinin ve Dünya siyasetinde söz sahibi olması için yeni bir kararlılıktır, bu seçim ve beka meselesidir. Mavi vatan ile Karadeniz. Ege ve Doğu Akdeniz ve Kıbrıs kara sularında yapılacak doğal gaz ve petrol araştırmaları için güçlü lider ERDOĞAN ve istikrarlı Türkiye’ye ihtiyaç vardır.
Evet değerli okurlar ölümüne RECEP TAYYİP ERDOĞAN (REİS) VE CUMHUR İTTİFAKI diyorum.

Bu haber 3708 defa okunmuştur

:

:

:

: