Merhabalar… Merhabalar… Merhabalar.

Her Pazar sizinle buluşmak benim için çok büyük bir keyif. Zaman zaman sizlerle konuşmak güzel eleştirilerinizi dinlemek, beni bir o kadar mutlu ediyor.

Her Pazar sizinle buluşmak benim için çok büyük bir keyif. Zaman zaman sizlerle konuşmak güzel eleştirilerinizi dinlemek, beni bir o kadar mutlu ediyor. Son günlerde sanatımla ilgili büyük bir yoğunluğa girdim. Bütün bu yoğunluğumu sizlerle paylaşıyorum.

Kaş’ta çekilen kliplerimin montajını tamamlayabilmek için yeniden istanbul’a geldim.Demo Prodüksiyon şirketi; bir çok belgesellere ve güzelliklere imza atan bir şirket.Ve benim aynı zamanda bir çok kliplerimin temel taşı..Sahibi Erhan Cerrahoğlu dünya tatlısı bir arkadaşımız. Geçen yıl ‘’Kurtuluş’’ isimli belgesele imza atarken, Yunanistan ile ilgili kontaklarını, köşe yazarlarımızdan önemli bir hoca olan ve daha bir çok sıfatlara sahip, yüreği güzel insan Hasan Kahvecioğlu’nun aracılığı ile gerçekleşti. İnanılmaz güzel bir belgesel oldu. Kokteyl tanıtımına bizde katıldık. Kurtuluş belgeselinin en kısa zamanda kendi kanallarımızda da yayınlanmasını can-ı gönülden istiyorum.

Barışı Taşıyan Vapur ‘’Kurtuluş’’..
II. Dünya Savaşı Sırasında Yunanistan’a Yardım Götüren Bir Vapur ve
Ege’nin Karşı Yakasına Uzanan Bir Yardımlaşma Hikayesi...
II. Dünya Savaşı döneminde, Almanların yiyecek stoklarına el koyması ile ölümcül bir açlığa mahkum olan Yunanistan’a dostluk elini uzatan ilk ülke Türkiye olmuş, Kızılay bu işe aracılık etmişti.

Yiyecek yardımlarını ulaştıran Kurtuluş Vapuru daha ilk günden Yunan halkının sevgilisi haline gelmiş ancak vapur, beşinci seferini yaparken Marmara Denizi’nde batmıştı.

Belgesel, batış yeri tam olarak saptanamayan Kurtuluş Vapuru’nun ekseninde, siyasi nedenlerle gerginlik yaşayan iki komşu ülkenin, aslında birbirlerinin zor zamanlarında ne kadar yakınlaşabildiklerini göstermeyi amaçlıyor.


‘’Hadi bizi kavuştur’’ ve ‘’Sürerim atımı akdenizin kıyısına’’ isimli, sözü- müziği bana ait olan şarkıların kliplerinin; can dostlarım Cumhur Ayar ve Pınar Ayar tarafından çekildiğini yazmıştım. Montajını bitirebilmek için Demo’da buluştuk. Montaja girmek, birebir tanık olmak farklı bir keyif. Montaj; Murat Tekdemir ve asistan Canan Öcal tarafından yapıldı. Murat Tekdemir, Türkiye’de çok önemli bir isim; her şeyden önce yüreği güzel insan.

Sevgili Cumhur Ayar, Cd baskısı için Temmuz - Ağustos ayında ‘’Afrodit’’ isimli CD’min baskısı için büyük emek harcıyor. Bunun yanı sıra, aranjörüm Erkin Hadimoğlu ve sevgili Ayşe ile birlikte benim için ayrıca savaş veriyorlar. ‘’Afrodit’’ adlı klibim, Cemal Yıldırım ve ekibi tarafından tamamlandıktan sonra, Perşembe günü’nden itibaren; başta Türkiye Genç Tv olmak üzere vizyona girdi.. Saatleri ; 08.00-13:40-19:35-22:40-00:20. Bu arada, ‘’Hadi Bizi Kavuştur’’ adlı klibim, Cuma akşamı Uğur Dündar’ın haber bülteninde yayınlandı. Son günlerde sanatımla ilgili yaşadığım mutluluklarımı sizlerle paylaşmak istedim. Biz sanatçılar, bir yerlere gelebiliyorsak; sizlerin var olan sevgilerinizle bir yere gelebiliyoruz. Sizleri seviyorum…
Bu haber 3021 defa okunmuştur

:

:

:

: