UMUT

Umut dağıtmak kadar güzel bir duygu olabilir mi yeryüzünde.

Umut dağıtmak kadar güzel bir duygu olabilir mi yeryüzünde. Bazen kendi kendime şu soruyu soruyorum; 'Hayat o kadar kısadır ki ana rahmine düştüğümüzden itibaren başlıyor yaşam. Şu kısacık hayatta, neden bütün bu sorunlar, rahatsızlıklar?'… Asla cevabını bulamıyorum. Benim insanım, benim memleketim insanının yüreği sevgi ile dolu yüreğinden, yüzünden gülücükleri eksik olmayan, her zaman yardıma koşan, muhtaç insanlara yardımcı olan benim duyarlı insanım. En güzel umutlarda en güzel yarınlarda yaşıyoruz.

İki tane pırıl pırıl genç, 2006 yılında yola çıktılar ve Anfora derneğini 21 kişiden oluşan bir ekiple kurdular. Kubilay, Nazife Hürer bugüne kadar birçok etkinliğe imza attılar. Umut dağıttılar. 25 Eylül akşamı Küçük Kaymaklı Hüseyin Ruso Stadyumunda, sponsorların himayesinde olağan üstü bir gece yaşadık. Kemal Saraçpğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı Genel Koordinatörü Gediz İNAN 'in manevi destekleri, pozitif duruşu ve umudu gecede fazlasıyla hissedildi.

Geceye halk çok duyarlıydı. Oldukça kalabalık bir seyirci kitlesi alkışlarıyla bizleri onurlandırdı. Kubilay - Çise ikilisi performanslarıyla geceye renk kattılar. Gece, sunucu Lale eşliğinde geceyi düzenleyen ANFORA grubu gençlerinin oluşturduğu müzik, Rap, Hip - Hop, R&B dans şovları ile başladı. Birbirinden güzel kızlar, kırmızı güller açmıştı. Tek kelime ile harikuladeydi. Bendeniz Fahriye Özay, Türkiye' den gelen Berksan, Eylem, Özgün başta olmak üzere gecenin zevki ve neşesini, heyecanının en dorukta yaşandığı sahneden geceyi iliklerimizde hissettik. Performanslarımız, gecenin heyecanı ve neşesiyle kat be kat doruğa ulaştı. Eğlence ve umutla dans şovları ve güzel parçalarla geceyi izleyenler kadar içimizde taşıdığımız ruhla kendimizden geçtik, çok umut dolu bir geceydi. Mutlu olduk. Mutlu ettik..

Gece inanılmazdı. Her zaman paylaşımdan yana olduğum için çok duygulandım. Güzel insanımızı mutlu etmek, umut dağıtmak ne güzel bir duygudur. Sevgili Olgan Mustafa, Zarina Ajans'ın sahibi, canım arkadaşım, dünyalar iyisi dostum. Her zaman, her yerde yardımlarını, hiçbir zaman esirgemeyen, hep sanatçıların yanında var olan, büyük organizasyonlara imza atan güzel insan. Gece boyunca yanımızda idi. Finalde bile verilen yemek bir başka renkti. Bu tür organizasyonlarla biz sanatçılar, yüreğimizden, kalbimizden, içimizden, dışımızdan esirgemeden her zaman her yerde umut dağıtacağız..

Kalbimiz her zaman insanımız ve dünyamız için atıyor.

Sizi seviyorum...

Bu haber 3765 defa okunmuştur

:

:

:

: