“Ante Patisserie” Güzelyurt’ta açıldı

Yeni bir işletme daha Güzelyurt halkının hizmetine sunuldu.
Yeni bir işletme daha Güzelyurt halkının hizmetine sunuldu.

Güzelyurt Sosyal Konutlar karşısında yer alan Ante Patisserie önceki gün saat 17.30’da düzenlenen törenle Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar tarafından açıldı.

Açılışa Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar ve çok sayıda davetli katıldı.
Özçınar açılış öncesi yaptığı konuşmada Ante Patisserie işletme sahibi Zühre Ustaoğlu’nu yürekten kutladığını ifade ederek, yeni işletmenin ülkenin ve bölgenin gelişmesine katkı sağlaması açısından büyük önemi olduğunu vurguladı. Kentin her geçen gün büyüdüğüne dikkat çeken Mahmut Özçınar, belediye olarak bölge halkına daha iyi ve modern bir kent yaratma misyonu içerisinde çalışmalarına devam ettiklerini söyledi. İşletme sahibi Zühre Ustaoğlu’nun gönüllü ve özverili biri olduğunu anlatan Özçınar, gıda sektörüne kazandırmış olduğu yeni işletmenin kendisini çok mutlu ettiğini söyledi. Emeğin karşılığının bol kazanç olduğunu vurgulayan Özçınar, Ante Patisseri’nin bölgeye hayırlı olmasını temenni ederek, bol kazançlar diledi.
Ante Patisserie sahibi Zühre Ustaoğlu’da iş hayatı süresince çeşitli tecrübeler edindiğini belirterek, ticareti ve bölge insanlarını çok sevdiği için böyle bir işletme açmaya kara verdiğini anlattı. Ustaoğlu Ante Patisserie’nin ODTÜ Kalkanlı Kampusu öğrencilerinin bölgeyle iç içe olmasını sağlayacağına olan inancını da belirterek, kendisine destek veren herkese teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar açılışı gerçekleştirdi. Açılışta pastanenin lezzetli tatlı ve tuzluları gelen konuklara ikram edildi.

Bu haber 175 defa okunmuştur
  • Tanınmaya bir çivi daha Eralp Arslan  Güzelyurt - 11.10.2009 Açılan her işletme, fabrika, üniversite vb. Bağımsız Türk Kıbrıs'ın TANINMIŞLIĞINA bir çivi oluyor. Teşekkürler herkese.

:

:

:

:

DİĞER HABERLER