İstanbul Beyoğlu Asır Meyhanesi

İstanbul'u görmeden havasını teneffüs etmemek mümkün mü?

İstanbul'u görmeden havasını teneffüs etmemek mümkün mü? Şöyle bir boğaz turuna çıkmak, asırlık yalıları, birbirinden güzel yatları, boğaz köprüsünü, Büyük Ada, Heybeli Ada, Kınalı Ada'yı kısacası adalardaki balık lokantalarını, alışveriş merkezlerini Sultanahmet Meydanı’nı, Topkapı Sarayı’nı, Rumeli Hisarı'nı, tiyatroları, sinemaları ve konserleriyle birbirinden ünlü meyhaneleri ile tanınır İstanbul Beyoğlu, Taksim. Ah ah bir de Asır meyhanesine yolunuz düşerse birbirinden değerli uluslararası insanlıkla karşılaşır o insanlığın tadına doyum olmayan mezelerinden tadar, felekten bir gece çalarsınız. İşte eğlence budur dersiniz. Asır Meyhanesi de işte adı gibi asırlık bir yer.
Her yönü ile nezih bir ortam Asır Meyhanesi. Meyhanenin devamlı kendini yeniler bir konumda olması ortamın kalitesi bakımından bence çok önemlidir. Çünkü meyhane yazın hizmetlerini Burgaz Ada'da İdeal
Restaurant adı altında devam ettirirken kışın Beyoğlu şubesi müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek için kendini yenileme gayreti içerisindedir. Duvarları kaplayan hasırları, birbirinden değerli ünlü müşterilerin resimleri süslenmiştir. Duvardaki hasırların görüntüsü altında fondan yükselen klasik müziğin nağmeleriyle birlikte bir müzik armonisi ve koyu sohbetler birbirine karışır gider.
Sizi seviyorum...
Bu haber 2892 defa okunmuştur

:

:

:

: