ZİL ÇALDI SINIFLAR BOŞ KALDI

Orta dereceli okulların açıldığı ilk günü, Dipkarpaz Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu’ndan eylem sesleri yükseldi. Okuldaki gece bekçilerinin ve hademelerin işten çıkarılarak, yerine UBP’lilerin işe alındığını ileri süren öğrenci velileri, okul önünde pankartlı eylem yaptılar.
Haluk DOĞANDOR


Orta dereceli okulların açıldığı ilk günü, Dipkarpaz Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu’ndan eylem sesleri yükseldi. Okuldaki gece bekçilerinin ve hademelerin işten çıkarılarak, yerine UBP’lilerin işe alındığını ileri süren öğrenci velileri, okul önünde pankartlı eylem yaptılar.
Çocuklarını okula göndermeyeceklerini söyleyen veliler, içlerinden seçtikleri bir veliyi de temsilci olarak TC Başbakanı Recep Tayip Erdoğan’la görüşmeye göndereceklerini belirttiler.

“YANLIŞ DÜZELTİLSİN”
Dün gerçekleşen eylemde, veliler çocuklarını okula göndermediler ve okul önünde pankartlı protesto gösterisi düzenlediler.
Dipkarpaz’da bir süre önce işlerine son verilen Recep Tayyip Erdoğan Ortaokulu’nda istihdam edilen gece bekçileri ve müstahdemlerin yerine iktidar partisine mensup kişilerin alınması gerekçesiyle yapılan eylemde, veliler yanlışın düzeltilmesini istediler.
Eylemci veliler içlerinden bir temsilciyi Ankara’ya Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmeye göndereceklerini, eylemlerini de Lefkoşa’da sürdüreceklerini belirttiler.
Bu haber 832 defa okunmuştur
  • koş irsen koş vatantaş   - 23.09.2010 irsen hanım koş bunlar lefkoseye giderlersa tayyipde duyarsa ayvayı yeddik maaşlar yatmaz ay başı
  • ingilizcen mafis against londuraliya  kktc - 23.09.2010 against londurali, ingilizce yazacaksan, bari yazdigini sonradan oku,yanlislik varsa duzelt, ondan sonra gonder oldumu canim,ok.
  • cansu - kibris LONDRALI  U.K - 22.09.2010 CANSU HANIM ... OZUR DILERIM ... AMA BUDALA GALIBA SENSIN .. KIBRISLILARI ADADAN BILINCLICE YOK EDIYORLAR , DAHA SEN FARKINDA BILE DEGILSIN !! DIPKARPAZLI !! SANA GELINCE . YERLESIKTEN VE COCUKLARINDAN KIBRISLI OLMAZ .... HADE LANNNNN ...
  • against londuralı   - 22.09.2010 londuralı there is no humanity in you.you are just a uneducated selfish person.these people came here 35 years ago.these children were born here.they are more cypriot then you.these are just little kids begging for education.but you,you are one of the cowards who ran away during 74 war.long live englasnd for bearing such people away from us.
  • dipkarpazli  london - 22.09.2010 LONDRALI UK sen londondan kibrisa havlamaktan ne anlan anlamadim.midem kibrisi okadar seven git kibrista otur,burda butungun maruana icip devlet yardimiyla yasayacagina.Dipkarpazdaki insanlar haklari icin mucadele eder saygi duyman lazim ama senin gibiler ne anlar saygidan.
  • londuralı cansu   kıbrıs - 22.09.2010 bu memlekette senin gibi bir kıbrıslı olduğu icin utanç duydum bende bir kıbrıslıyım ama senin gibi budala değilim
  • tr   - 22.09.2010 BUNLARI VE BUNUN GİBİLERİ ADA DAN ACİL AMA COK ACİL DEFETMEK GEREKİYOR!!!
  • DIP KARPAZLI YERLESIKLERE . LONDRALI  U.K - 22.09.2010 Tayyip en iyisi yollasin gemileri !!! alsin hepinizi gotursun .. gideceginiz yerde okulda coook !! ogretmenda cooook !! problem yok . sikinti yok . eylem yok . isiniz ne buralarda ...
  • DIPKARPAZ - RECEP TAYYIP ERDOGAN - ORTA OKULU !! LONDRALI  U.K - 22.09.2010 COLUK COCUK , OGRENCILER , ANNELER BABALAR, KOYLULER PANKARTLARI ALIP GELMISLER ...% 100 HAKLI (MIS) ! AMA % 100 DA YERLESIK . YANI SONRADAN GELME . VAY ANACIGIM TAYYIBE GIDIP GORUSME DE YAPACAKLARMIS BU SONRADAN GELME YERLESIKLER .. E HADE HAYIRLISI ..

:

:

:

:

DİĞER HABERLER