ANASTACİA İÇİN GERİ SAYIM

Girne’nin eğlence sektörüne farklı bir renk getiren oteli Cratos Premium Otel’de Kurban Bayramı etkinlikleri için düğmeye basıldı.
Girne’nin eğlence sektörüne farklı bir renk getiren oteli Cratos Premium Otel’de Kurban Bayramı etkinlikleri için düğmeye basıldı.

Güçlü sesiyle tüm dünyada “Tina Turner'in genç ve beyaz hali” olarak tanımlanan Los Angeles'lı dünyaca ünlü şarkıcı Anastacia, Cratos Premium Otel’de Kıbrıslı eğlence severler için sahneye çıkacak. 2005 yılında çıkarttığı albümü ile 20 Milyon’un üzerinde bir satış rakamına ulaşan ve müzik dünyasında ‘Yüce Sesli Küçük Lady’ lakabıyla tanınan ünlü şarkıcı 13 Kasım 2010 Cumartesi günü Kuzey Kıbrıs Halkı ve Cratos misafirlerine unutulmaz bir konser yaşatacak.

RUMLAR BU SEFER BAŞARAMADILAR
Jennifer Lopez’in, Cratos Premium’un açılışında sahne almasını engelleyen Rum Lobisi’nin, Anastacia’yı geri adım attırma konusundaki çabaları bu kez başarılı olamadı. Daha önce 25 Eylül’de Cratos Premium Otel’de sahne almak için anlaşma yapan Anastacia, baskılar sonucunda konserini iptal etmişti. Ancak, Boz Grup Başkan Vekili Murat Bozoğlu’nun yoğun çabaları sayesinde, Anastacia, Kıbrıs’a gelmeyi ve Cratos Premium Otel’de sahne almayı kabul etti. Bozoğlu, temasta oldukları dünya starlarının CEOlarına, organizatörlerine KKTC’nin son derece güvenilir bir yer olduğunu anlatmakla kalmayıp, onları otelde ağırladığını ve anlattıklarının doğruluğunu bire bir gösterdiğini ifade ederek, sırada çok sayıda dünya starının olduğunu da müjdeledi.

BİLETLER SATIŞA SUNULDU
Bugün İstanbul’dan kalkacak 18:35 uçağı ile beraberindeki Boz Grup Başkan Vekili Murat Bozoğlu ve Ünlü Pop Şarkıcısı Serdar Ortaç ile birlikte adaya gelecek olan ünlü yıldız Cratos Otel’deki suitine yerleştirilecek. 13 Kasım 2010 Cumartesi günü saat 21:00’de başlayacak bu büyük konserin biletleri de tüm Lemarlar, Deniz Plazalar ve Gloria Jeans cafelerde satışa sunuldu. Giriş ücretinin 100 TL olarak belirtildiği konserde limitsiz yerli içkili bistroları tercih edenlerin ise 200 TL’yi gözden çıkarmaları gerekiyor.
Bu haber 1022 defa okunmuştur
  • geldi,geliyor,gelemiyor sedat  girne - 11.11.2010 gelemeycek,digerleri gibi.
  • teprik huseyin tasli  avustralya - 11.11.2010 organizorleri teprik eder devamini dilerim

:

:

:

:

DİĞER HABERLER