Sokakta final günü

Sokakta final günü *7 ayrı kategoride toplam 240 sporcunun mücadele ettiği N-Joy Cafe’deki sokak basketbolu turnuvasının bu akşamki finallerini Model Müzik Grubu da şarkıları ile renklendirecek Basketbol Federasyonu’nun düzenlediği sokak basketbolu turnuvası bu akşam oynanacak final karşılaşmalarıyla tamamlanacak. 7 ayrı kategoride toplam 240 sporcunun mücadele ettiği N-Joy Cafe’deki sokak basketbolu turnuvasının bu akşamki finallerini Model Müzik Grubu da şarkıları ile renklendirecek. Gönyeli Belediyesi ile Efes Pilsen’in sponsorluğunda düzenlenen turnuvanın dünkü karşılaşmaları çetin mücadelelere sahne oldu. Takımlar kendi kategorilerinde ilk üçe girebilme amacıyla basket attılar. Sunuculuğunu Hüseyin Kıral’ın üstlendiği turnuvada karşılaşmalar gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

7 ayrı kategoride toplam 240 sporcunun mücadele ettiği N-Joy Cafe’deki sokak basketbolu turnuvasının bu akşamki finallerini Model Müzik Grubu da şarkıları ile renklendirecek

Basketbol Federasyonu’nun düzenlediği sokak basketbolu turnuvası bu akşam oynanacak final karşılaşmalarıyla tamamlanacak. 7 ayrı kategoride toplam 240 sporcunun mücadele ettiği N-Joy Cafe’deki sokak basketbolu turnuvasının bu akşamki finallerini Model Müzik Grubu da şarkıları ile renklendirecek. Gönyeli Belediyesi ile Efes Pilsen’in sponsorluğunda düzenlenen turnuvanın dünkü karşılaşmaları çetin mücadelelere sahne oldu. Takımlar kendi kategorilerinde ilk üçe girebilme amacıyla basket attılar. Sunuculuğunu Hüseyin Kıral’ın üstlendiği turnuvada karşılaşmalar gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.
Bu haber 14 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER