TC BB SN Tayyip Erdoğan hoş geldiniz

TC BB sn ERDOĞAN’I büyük bir saygı, sevgi ve gurur ile karşılıyoruz KKTC’ye hoş geldiniz burası da vatan diyarı ayrımız gayrımız yok hepimiz büyük bir milletin parçalarıyız.

TC BB sn ERDOĞAN’I büyük bir saygı, sevgi ve gurur ile karşılıyoruz KKTC’ye hoş geldiniz burası da vatan diyarı ayrımız gayrımız yok hepimiz büyük bir milletin parçalarıyız. Kıbrıs şehitler diyarı Müslümanlığın DÜNYA ya yayılırken çok önemli bir durak yeri, burada başta HALA SULTAN olarak isimlendirdiğimiz ve peygamberimizin teyzesinin yattığı mekan olan ve şu an güney Kıbrıs ta bulunan çok önemli bir ibadet yerimiz. Dünya tarihinde 300 yıldan fazla en uzun tarih olarak bizim idaremizde bulunan bir ada ve burada olmaya devam ediyoruz ve de edeceğiz.

Kıbrıs adasından TÜRK izleri silinemedi ve de silinmeyecek, mücadelemiz gelecek nesillerinde mücadelesi olacak kıyamet gününe kadar da ANAVATAN YAVRUVATAN işbirliği devam edecek bu bağları da hiçbir güç koparamayacak. Kıbrıs çok önemli stratejik bir noktada batmayan bir uçak gemisi konumunda. Doğu Akdeniz de ve Ortadoğu da söz sahibi olmak isteyen ülkeler Kıbrıs’a hep göz dikmişlerdir. Kıbrıs mücadelesinin çok önemli tarihi bir geçmişi var ANADOLU toprakları sınırı dışında kalan ancak bayrağı göklerden indirmeyen yegane bir ada halkı Kıbrıs TÜRK halkı.

Kıbrıs için ne yazarsak az 70.000 Türk şehidinin yattığı ve kan ile sulanmış topraklar. Bundan dolayıdır ki bu topraklar stratejik olduğu kadar da kutsaldır.

Hoş geldiniz DÜNYA lideri TC BB SN ERDOĞAN Anavatanımız TÜRKİYE’DE başarıdan başarıya koşmaktasınız gurur ile sizleri izliyorum istikrarın adresi oldunuz ve milletimizi hak ettiği yere taşımak için gecenizi gündüzünüze katıp çalışıyorsunuz Allah yolunuzu hep açık tutsun milletimizin hak ettiği yerlere geleceğinden şüphe duymuyorum, ok yaydan fırlamıştır mutlaka hedefini bulacaktır.

Güney RUM komşularımızın siyasetini çok yakından takip eden bir gazeteci, TV program yapımcısı olarak artık RUMLAR siyaseten çökmüştür, gerçekte aslında bir anlaşma istemedikleri ortaya çıkmıştır. Burada AKP hükümetinin ve siz değerli BB sn ERDOĞAN olarak etkin ve fikir üreten siyasetin bir ürünü olarak değerlendiriyorum. hükümete geldiğiniz günden itibaren bir anda sıkıntılı olan Kıbrıs siyasetinde etkin şekilsel değişiklikler uygulayıp RUM ları köşeye sıkıştırdınız ve lehlerine olan bir durumu tamamı ile aleyhlerine çevirdiniz. Daha önceleri bu şekilde olmamıştı ben şahsınızı ve çalışma ekibinizi tüm kalbim ile kutluyorum.

DB bakanı sn DAVUTOĞLUNUN limanlar ile gerçekleştirmiş olduğu tekliften RUM tarafı şokta sizlerin Kıbrıs sorununun çözümü hakkında gerçekleştirmiş olduğunuz teklif çözümler başta BM, ABD ve AB yetkililerini olumlu düşünmeye yitmiştir. Bunun karşılığında da ambargolar altında da ezilen KIBRIS TÜRK halkının hakkının da artık iade edilmesinin de zamanı geldiğini düşünüyorum.

Evet sn ERDOĞAN aleyhimize dönen KIBRIS meselesi siz ve ekibinizin cesur ve akıllı adımları ile tabiî ki KKTC gelmiş geçmiş hükümetlerin desteği ile de bizi haksız gören DÜNYA ülkelerinin görüşleri değişti ve en başta olmak üzere ABD bizleri haklı görmeye başlamıştır. Bu TÜRKİYE’NİN etkin gücünü kullanmasıdır

20 temmuz barış harekatının 37. Yılını kutlayacağımız bu günlerde aramız da olduğunuzdan dolayı kendimizi hem güçlü hem de gururlu hissediyoruz ne mutlu TÜRK milletinin bir parçası olduğumuza.
Bu haber 1172 defa okunmuştur
  • asım  lefkoşa - 21.07.2011 erkan bey çok teşekürler. keşke sizin gördüğünüz bu gerçekleri şu rum yardakçıları kıbrıslı türklerde bir görse. iyi çalışmalar

:

:

:

: