Hayvan Severler Platformu’ndan işbirliği çağrısı

YDÜ Hayvan Hastanesi’ni ziyaret eden Hayvan Severler Platformu ülkede hayvan sevgisinin arttırılmasına yönelik olarak işbirliği çağrısı yaptı.

YDÜ Hayvan Hastanesi’ni ziyaret eden Hayvan Severler Platformu ülkede hayvan sevgisinin arttırılmasına yönelik olarak işbirliği çağrısı yaptı.
YDÜ Basın ve Halkla İlişkiler Dairesi Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre; 40 farklı derneğin oluşturduğu Hayvan Severler Platformu Münir Öztürk başkanlığında YDÜ Hayvan Hastanesi'ni ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Savaşan, Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ömer Memduh Esendal, Hayvan Hastanesi Başhekimi Yar. Doç. Dr. Osman Ergene ve Tanıtım Dairesi yetkililerinden üniversite ve hastane hakkında bilgi alarak çeşitli incelemelerde bulundular.

ERGENE; “ÜLKEMİZDE HAYVAN SEVGİSİNİN ARTMASINA YÖNELİK ÇALIŞACAĞIZ”
Hastane Başhekimi Yrd. Doç. Dr. Osman Ergene ziyarette yaptığı konuşmada, “Hayvan Hastanemiz modern tıbbın bütün gereklerini yerine getirirken, sizlerle yaptığımız protokollar kapsamında kimsesiz köpeklerin kısırlaştırılması başta olmak üzere kimsesiz köpeklere sahip çıkılması gibi konularda elinden gelen katkıyı koymuştur ve bundan böyle de hayvan sevgisinin artmasına yönelik olarak yapılacak çalışmalara katkı koymaya devam edecektir” dedi.

ÖZTÜRK: “YDÜ HAYVAN HASTANESİ GURUR KAYNAĞIMIZ OLDU”
Hayvan Severler Platformu Başkanı Münir Öztürk de, YDÜ’nün hayvanların sağlığı ve toplumun geleceği için hiç bir karşılık beklemeden yapılan protokollere önemli oranda katkı koyduğunu hatırlarak, son teknoloji ile donatılmış, yetkin hekim kadrosuyla YDÜ Hayvan Hastanesi’nin gurur kaynağı olduğunu vurguladı.

SAVAŞAN: “YDÜ SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNE DÜN OLDUĞU GİBİ YARIN DA KATKI YAPACAKTIR”
YDÜ Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Savaşan da konuşmasında “Platforumun yaptığı çağrıyı bizler olumlu değerlendiriyoruz. İlgili tarafların da olurunun alınması halinde YDÜ’nün pek çok konuda dün olduğu gibi bu veya başka sosyal sorumluluk projelerine desteği sürecektir” şeklinde konuştu.
Bu haber 16 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER