YDÜ HAYVAN HASTANESİ’NE ZİYARETÇİ AKINI

Vadili Belediye Başkanı Mehmet Adahan ve Herkes İçin Spor Derneği üyelerinin YDÜ Hayvan Hastanesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Vadili Belediye Başkanı Mehmet Adahan ve Herkes İçin Spor Derneği üyelerinin YDÜ Hayvan Hastanesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

YDÜ Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Savaşan tarafından üniversitenin toplum sağlık alanındaki faaliyetleri hakkında bilgi alan heyete, Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ömer Memduh Esendal ve Hayvan Hastanesi Başhekimi Yrd. Doç. Dr. Osman Ergene’nin de hayvan hastanesinin teknik ve fiziki alt yapısı, kabiliyetleri ile hayvancılara verilecek hizmetler hakkında detaylı bilgiler verildi.

ADAHAN: “YDÜ HAYVAN HASTANESİ MÜKEMMEL”

Vadili Belediye Başkanı Mehmet Adahan ise ziyarette yaptığı konuşmasında, gördükleri karşısında çok şaşırdıklarını ve mutlu olduklarını ifade etti. Adahan“YDÜ Hayvan Hastahanesi’nin tam teşekküllü bir hastane olarak en son teknoloji ile donatılmış olması ve burada konusunda uzman hocaların çalışması ülkemiz ve hayvancılığın gelişmesi açısından büyük bir kazanım olmuştur. Hastane için mükemmel demek yerinde olacaktır” dedi.
Bu haber 70 defa okunmuştur
  • LONDRALI  U.K - 05.12.2014 KARPAZDA BENIM BAHCADA DOGUMUNDAN BERI BESLEDIGIM ARKADASIM YOLDASIM ESSECIK GECEN GUN OYNARKENE AYAGINI BURKMUSTUR . BIRAZ SISLIK OLUSMUSTUR AYAGINDA . ACABA SIZIN BU HAYVAN HASTAHANESINE GETIRSEM BIR MUAYENE EDERSINIZ ?? CEVABINIZI BEKLERIM ..

:

:

:

:

DİĞER HABERLER