“Sağlıklı yaşamak için hayvan sağlığı çok önemli !”

Sağlıklı ve Onurlu Yaşam Derneği;

Sağlıklı ve Onurlu Yaşam Derneği;

Sağlıklı ve Onurlu Yaşam Derneği Başkanı Cemal Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri YDÜ Hayvan Hastanesi’ni ziyaret ederek Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Savaşan, Başhekim Yrd.Doç. Dr. Osman Ergene ile Tanıtım Dairesi yetkililerinden bilgi aldılar.

“PETSHOP’DA SADECE TEDAVİYİ DESTEKLEYİCİ ÜRÜNLER BULUNUYOR”

Yrd. Doç. Dr. Ergene, dördü aynı düzene, aynı içeriğe sahip standart muayenelerin yapıldığı odalar yanısıra, göz, diş gibi muayenelerin yapıldığı bir de özel muayene odasına sahip hastanenin toplamda beş ayrı mekanda PET hayvanlarına sağlık hizmeti verdiklerini söyledi.
Ergene , hekimlerin hastalara ilk önce muayene odalarında, şikayetler giderildiği takdirde taburcu edildiğini, daha ileri tetkik ve tedavi gerektiren bir durum varsa diğer laboratuvar, radyoloji gibi diğer birimlere bağlantısı bulunan tedavi meydanına aldıklarını vurguladı.

KILIÇ: “SUAT HOCADAN ALLAH RAZI OLSUN”

Sağlıklı ve Onurlu Yaşam Derneği Başkanı Cemal Kılıç ise, “Gördüklerimiz karşısında hayretler içinde kaldık. Bu güne kadar böylesine mükemmel bir hastane görmedik. Gördüklerimiz ve işittiklerimizden anlıyoruz ki böylse bir hastane Dünya’da da yok. Özellikle bizim gibi hayvanlarla iç içe yaşayan ve onları çok seven bir toplumun, yüksek kabiliyete ve teknolojiye sahip bir hastaneye kavuşması bizleri çok mutlu etmiştir. Sağlıklı yaşam için hayvanların sağlıklı olması çok önemlidir. Bundan sonra hayvanlarımızla ilgili herhangi bir sorun olduğunda başvuracağımız yer burasıdır. Dolayısıyla Allah Suat Hocadan razı olsun ve emeği geçenlerden”diye konuştu.
Bu haber 35 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER