'YDÜ Hayvan Hastanesinden Etkilenmemek mümkün değil”

Serhan Kaner:

Serhan Kaner:

Kaner Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi A. Serhan Kaner ve beraberindeki heyet YDÜ Hayvan Hastanesi’ni ziyaret ederek, hastaneye ilişkin bilgiler aldı.
YDÜ Basın ve Halkla İlişkiler Dairesi Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre; A. Serhan Kaner başkanlığında YDÜ Hayvan Hastanesi’ni ziyaret eden Kaner Grubu, YDÜ Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Savaşan, Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ömer Memduh Esendal, hayvan Hastanesi Başhekimi Yrd. Doç. Dr. Osman Ergene’den sağlık hizmetleri ve toplum sağlığı faaliyetleri hakkında bilgi aldılar.

SAVAŞAN; “JAZZ MÜZİĞİ KÜLTÜRÜNDEN ESİNLENEREK DOĞAN ‘EUKANUBA’ KURUCU REKTÖRÜMÜZ GÜNSEL’İN FELSEFESİNİ TARİF EDİYOR”

Ahmet Savaşan ziyarette yaptığı konuşmada “Bizler Hayvan Hastanemizde, 1940’larda evrimleşerek kendine has eşsiz bir dili beraberinde getiren jazz müziği kültüründen esinlenerek ortaya çıkan ve ister yeni bir şarkı ister hızlı bir araba olsun, en üst seviyede ve benzerlerinden üstün olan şeyler için kullanılan “Eukanuba”nın ürünlerini (“You-Kan-Noo-Bah” – “yu-ken-no-ba” şeklinde okunur) tercih ediyoruz. “Eukanuba” sözü Kurucu Rektörümüz Dr. Suat İ. Günsel’in felsefesini de çok iyi tarif ediyor. Dünya’da kabul gören kaliteli kedi ve köpek maması Eukanuba’yı ülkemize getirdiğiniz hayvan sağlığı açısından son derece önemli kazanım” dedi.

KANER; “BÖYLE DONANIMLI BİR YER HİÇ GÖRMEDİM. ETKİLENMEMEK MÜMKÜN DEĞİL”

Kaner Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi A. Serhan Kaner de yaptığı konuşmasında, Kurucu Rektör Dr. Suat İ. Günsel ile Yakın Doğu Üniversitesi'ne ülkemize kattığı değerler için teşekkür ederek “ toplum sağlığının hayvanlardan bağımsız düşünülemeyeceğini biliyoruz. Bu anlamda yarattığınız değer son derece kıymetlidir. Temsil ettiğimiz Eukanuba markası, artık beslenmede çığır açan öncü bir marka anlamını taşımakla birlikte, ortaya koyduğu pek çok standardı da dünya çapında beslenme uzmanları tarafından takip edilerek uygulanmaktadır. Sizler gibir örnek bir üniversitemizin de Dünyaca ünlü bir marka olan Eukanuba’yı tercih etmeniz aslında pek çok şeyi tarif ediyor. Ben ülkemize sağlık açısından son derece önemli katkıda bulunacak tam teşekküllü hayvan hastanesi için tekrardan YDÜ ailesine teşekkür ediyorum” dedi.
Bu haber 34 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER