Eğitime dev katkı

Star Kıbrıs’ta, tüm kurumlar gibi 2012’de kendine hedefler seçmiş ve bu yolda çalışmaya başlamıştır...

Star Kıbrıs’ta, tüm kurumlar gibi 2012’de kendine hedefler seçmiş ve bu yolda çalışmaya başlamıştır...

Özverili bir kadroyla hergün okurlarına dolu dolu bir gazete sunmanın gayreti içerisinde olan ekibimiz, sosyal sorumluluk içeren projeler ve kampanyalarla okuruna ulaşma hedefindedir.

2012 yılı içerisindeki, toplumsal fayda gözeten kampanyaların ilki yarın başlıyor...
Star Kıbrıs ve Pi Analitik dersanesinin birlikte düzenlediği, 8 hafta sürecek bu kampanya ülkedeki binlerce lise öğrencisine hitap ediyor.
KKTC genelindeki üniversite hazırlığı yapan öğrencilerin en büyük destekçisi olacak YGS Deneme Sınavı dergisi, her hafta Salı günü gazetenizle birlikte evlerinize ulaşacak.

Deneme sınavlarındaki soruların cevaplarını ise her hafta Çarşamba günü gazeteniz Star Kıbrıs’ta bulmanız mümkün olacak.

Bu dergiyle öğrenciler, hem öğrendiklerini test etme hem de Kuzey Kıbrıs ve Türkiye’de ilk defa uygulanan internet üzerinden bireysel değerlendirme sistemi ile 100 bin öğrenci arasındaki sıralamasını görme imkanı bulacak.

Türkiye ve KKTC’de eş zamanlı olarak yapılan Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS), binlerce öğrencinin geleceğini belirleme açısından önemli bir basamak...
Pi Analitik dersaneleri gerek bünyesinde eğitim gören yüz binlerce öğrencisi, gerek çalışan eğitmenleri, gerekse de geçen yıllarda sınavlarda yakaladığı başarıyla Türkiye ve KKTC’nin köklü eğitim kurumlarından birisidir.

Star Kıbrıs ve Pi Analitik dersanesinin birlikte yürüteceği, KKTC’de bir ilk olan kampanyanın reklamlarını gören okurlardan gelen ilk tepkiler, doğru bir çalışma olduğunu kanıtlar nitelikte.

Uzman eğitmciler tarafından hazırlanan YGS Deneme Sınavı Dergisi için bugünden bayinize bir Star Kıbrıs ayırtmayı unutmayın...
Bu haber 9484 defa okunmuştur

:

:

:

: