Bu kampanya büyük ses getirdi

Gazetemizin geçtiğimiz Salı günü başlattığı YGS’ye hazırlanan öğrencilere yönelik deneme sınavı uygulaması büyük ses getirdi.

Gazetemizin geçtiğimiz Salı günü başlattığı YGS’ye hazırlanan öğrencilere yönelik deneme sınavı uygulaması büyük ses getirdi. Bu zorlu maratona gazetemiz ve Pi Analitik Yayınları tarafından hazırlanan deneme sınavını çözerek hazırlanmak isteyenler, sabahın erken saatlerinden itibaren Star Kıbrıs almaya koştu. Ülkede bir ilk olan ve soru kağıdındaki cevapları internet ortamına yükleyerek, gerçek bir deneme sınavındaki gibi dökümlere ulaşabilen öğrenciler, kendileri gibi testi uygulayanlar arasındaki sıralamalarını da görebilme imkanına sahip oldular.

Ailelerin, öğrencilerin ve eğitimcilerin büyük beğenisini kazanan kampanyamızda Türkçe’den 40, sosyal bilimlerden 40, matematikten 40 ve Fen bilimlerinden 40 adet olmak üzere toplamda 160 soru yer alıyor. Her Salı günü gazetemizle birlikte verilmeye devam edecek olan deneme sınavları yedi hafta boyunca sürecek. Sizlerde bayiinizden Star Kıbrıs ayırtmayı unutmayın…
Bu haber 9652 defa okunmuştur

:

:

:

: