Hasreti demliyorum

Hasreti demliyorum, ben hep karanlık gecelerde...

Hasreti demliyorum, ben hep karanlık gecelerde... İçim, üstüm başım sevda kokar, gözlerimden süzülen yaşların her damlasında barış, kardeşlik, sevgi, saygı, hoşgörü, tertemiz bir çevre, yemyeşil topraklar, vefa, insan sevgisi, ülke sevgisi, iyi niyet... Deniz dalgalarının şarkıları ile uyanmak isterim. tertemiz bir Dünya da, elele, göz göze olan, insanlığı aydınlatan ışığa... Şiirlerden köprüler kurardım. Her bir insanın yüreğine, şarkılar söylerdim inadına, kitap olurdum, bilgi taşırdım beyinlere, mevsimleri, hep bahar yapardım, Rengarenk çiçekler dikerdim. Yedi iklim, yedi cihana. Aşkı taşırdım, buz tutmuş yüreklere, çıra olurdum, alev, alev yanar, buzları eritirdim. Gökyüzünden yıldızları indirir gündüz olurdum... Bütün silahları yok eder, sevgi üretirdim... Yaşama dair ne varsa güzelleştirirdim...

Yaşamı güzelleştirmek, huzurlu, mutlu, sağlıklı kılmak bizim elimizde. Hoşgörülü olmak, güzel gözlerle bakmak, iyiniyetli olmak, sık sık kendimizi yenilemek, bilgimize bilgi katmak, güzel beslenmek, yürüyüşümüze, oturmamıza konuşmamıza, özen göstermek, insanları olduğu gibi kabullenmek, değer vermek, yaptığımız sporlarla, zaman içerisinde yıpranan vücudumuzu zinde tutmak, yıpranan yüzümüzü ve vücudumuzun belirli yerlerini doğru adreslerdeki doktorlarımızdan yardım alarak yürümek. Son derece mutlu, sağlıklı, huzurlu ve motivasyonumuz güçlü zinde olur.
Kıbrıs Ada TV Fahriye Özay ile Renklerin Notaları Programı... Geçtiğimiz Salı çok kıymetli işinde titiz, kendi aile bağlarında oldukça kalabalık bir doktorlar zincirinin başarılı güzel yürekli, sosyal içerikli insanı. Op. Dr. Derviş Akbilen. Bizi ve izleyicilerimizi güzellik adına ne varsa bilgilendirdi. Cerrahi ve dokunuşlarla ilgili, yapmış olduğu işlemler tamamen doğal... Birbirinden kıymetli hastaları ile bir dost bir arkadaş, güzelliklerine güzellik katıyor, mutluluklarına mutluluk taşıyor... Program her Salı saat 15.30.17.tekrarı gece 0.1.0 Cumartesi .14.0. Youtube ve tescilli sayfamdan da ayrıca izleyebilirsiniz... www.fb.com/fahriyeozay. Sizi seviyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber 7335 defa okunmuştur

:

:

:

: