Sen kimsin ki Türk askerine “işgalci” diyorsun

Malum gazete ve sahibinin artık freni patladı ki, Türk askerine “işgalci” diyebiliyor.

Malum gazete ve sahibinin artık freni patladı ki, Türk askerine “işgalci” diyebiliyor. Biz bu söylemden rahatsız olduk, daha öncede rahatsız olduk, çok öncede rahatsız olduk, zaten hep rahatsızız. Bu fikir özgürlüğü değildir, bu hukuk tanımazlık, hakaret, küçük düşürme, hedef gösterme. Terör Türkiye’ye ve günahsız insanlara saldırırken, keyif mi çatıyorsun. Kıbrıs ile ilgili Türk askerini hedef gösteriyorsun, senin o kirlettiğin sayfaları Türk ordusunun sana vermiş olduğu özgürlükte kirletiyorsun.
1960 anayasasını da mı bilmiyorsun, biliyorsun hem de çok iyi, ancak onları yazacak olursan Güney Kıbrıs Rum gazetesi Politis de yazıların yayınlanmayacak, EURO’ları da alamayacaksın. Senin ismini asla yazmayacağım reklamını mı yapalım, KKTC de polis ve savcılık bu konuda bir şey yapar mı? geçmiş de yapmadı ya!!!!!!!!!!!!!!!!
KKTC mahkemeleri suç duyurusun da adım atar mı? Bekle gör. Bu şekilde ki organize yayınlar için de FETO terör bağlantısı mı var merak ediyoruz. Çünkü ancak FETO terör örgütü bu denli yalan haberler ile algı yaratmayı başarabiliyor. Geçmiş tecrübeler bunu gösterdi, yalan haber ve çamur at izi kalsın.
Türkiye cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve şanlı Türk ordusu, teröre karşı düzenlemiş olduğunuz AFRİN harekatına tüm kalbim ile destek veriyorum, Allah Türk ordusunu Muzaffer kılsın, kılıcınız keskin olsun. Emperyalizm Türkiye üzerinde oynamaya çalıştığı kirli oyunların da başarılı olamayacaktır, Türk ordusu ve milleti buna izin vermeyecektir. Elbet bir gün her hesap sorulur, yapılan ihanetler asla unutulmaz. Türkiye bölgesin de oyuncu değil oyun kurucu olmuştur, batı emperlalizmi buna tahammül edemiyor, kuşatma altındayız, ancak başarı bizim olacaktır. Dünya yalınızca batıdan ibaret değildir, BM beşten büyüktür, mazlum halklar Müslümanlardır bunu yaratanlar kahrolsun.
Türkiye sınırları içerisinde bulunan terör yuvalarını büyük oranda temizlemiştir, esas olan terörü besleyen yuvaları yok etmektir ki o yapılıyor, batıda ki ülkelerde terörün acısını yaşadı, onlarca günahsız insan hayatını kaybetti. Brüksel’in merkezi aylarca OHAL kapsamında kaldı sokaklarda eli silahlı askerler güvenlik sağladı.
Tüm hedef güvenli ve huzur dolu bir Türkiye, Ortadoğu, AB yaratmaktır. Teröre destek veren hangi güç odağı varsa kahrolsun, bunu sağlamak için savaşmak gerekirse savaşırız. Benim çocuklarım huzur içerisinde yaşayacaksa şehitlik şereftir.
Türk ordusu ve devletinin AFRİN’E başlatmış olduğu “ZEYTİN DALI” harekatını ALLAH muzaffer kılsın, hiçbir askerimizin burnu kanamadan bu harekatı bitirmelerini nasip etsin, gazanız mübarek olsun.
Bu haber 1115 defa okunmuştur

:

:

:

: