'Dört Mevsim'

'Derin derin düşüncelere dalmayın. Yaşamaya ve sevmeye koyulun. Sonsuza dek yaşamayacaksınız.' Dört mevsim, her günü, anılarınızı değerlendirin.

'Derin derin düşüncelere dalmayın. Yaşamaya ve sevmeye koyulun. Sonsuza dek yaşamayacaksınız.' Dört mevsim, her günü, anılarınızı değerlendirin.
Bugün biz bir çok günden farklı bir günü içimize sindire sindire, Dört mevsimi bir arada yaşadık, Güneşin sıcaklığı ile ısındık, kapkara bulutlardan süzülen, yağmurla ıslandık, Geçit köy barajının üstüne Ayı andıran rengarenk Gökkuşağını objektiflerimizle belgeledik, upuzun uzanan şeritte manzarasına doyum olmayan bir yanı Deniz, bir yanı Doğa. birbirinden güzel lalelerle süslenen, hani sonsuzluğun simgesi olan, coğrafyamıza has laleler.
Benim çok sevdiğim ve sürekli ziyaret ettiğim KAYALAR Köyü. Sanki gün bizim için doğdu. Bir günün içine sığdırılan güzellikler. Allahın bir lütfü bir mesajı, yemyeşil, yeşilin tüm tonları kocaman bir örtü ile örtündü, benim güzel Ülkem. Bir zamanlar, evvel zaman içinde, Atalarımız pürüzsüz bir ülkenin kahramanlarıydı, alışılmışın dışında kocaman kocaman sonsuz yaşanan gerçek Aşkların kahramanlarıydılar. Kıbrısın yasemin kokulu gecelerinde dokunaklı roman dilimlerinde. Gözleri birbirine değmeye görsün, o mis kokulu gecelerde şiirler akardı bal dudaklardan süzüle süzüle kemanların yaylarına doğru. Ne büyük aşklardı onlar. Laleler kadar saf temiz ve sonsuz...
Hiçbir şey benimdir deme, sadece anı ve güzellikleri yaşa, yalnızca yanımdadır de. Çünkü ne altın, ne toprak, ne sevgili, ne eş, ne yaşam, ne ölüm, ne huzur, ne de keder her zaman seninle kalmaz...
Ve ben
Beni güldüren insanları seviyorum. Tertemiz bir çevreyi, yemyeşil ağaçları, Denizi Seviyorum. En sevdiğim şeyin gülmek olduğunu düşünüyorum.Bu insanın sahip olabileceği en önemli şey!..
'Sizi Seviyorum'

Bu haber 8008 defa okunmuştur

:

:

:

: