Kısa bir tatil arasından sonra yine klavye başında

Ben tatil diye arayı hasat işlerimden dolayı verdim, ara verdiğimiz zaman tarımsal işlerimizin peşinde koşarız.

Ben tatil diye arayı hasat işlerimden dolayı verdim, ara verdiğimiz zaman tarımsal işlerimizin peşinde koşarız. Bu arada ülkemizde taşlar yerinden oynadı, dörtlü hükümet gitti ikili hükümet kuruldu. Doğu Akdeniz iyice ısınıyor, KKTC cumhurbaşkanı ile hükümet arasında soğuk rüzgarlar esiyor.
Ersin Tatar hükümeti, UBP-HP çiçeği burnunda bir hükümet başarılı olmak zorundalar. Halkımız icraat bekliyor, sokakta söylenen bu görüştüğümüz vatandaşlar hep şu soruyu sordular “daha iyi olacak mı? sizler bu işlerin içerisindesiniz daha iyi biliyorsunuz” her şeyi çok iyi bildiğim iddiasında değilim ancak başbakanı çok iyi tanıyor, Türkiye ile ilişkilerini çok iyi biliyorum, en önemlisi KKTC ile hedeflerini ve Türkiye ile birlikte nasıl çalışılması gerektiğini çok konuştum.
Ben Ersin Tatar’dan umutluyum, Kudret Özersay ile uyumlu bir hükümet olacaklarını zaten görüyoruz, en önemlisi de milli davamız olan Kıbrıs sorununda Türkiye ile birlikte ki hedefi de biliyorum. Ersin bey ile görüştüğümüz zaman önce ekonomi diyor, çünkü halkımız ekonomik sıkıntıların atlatılması konusun da ciddi adım ve önlemler görmez ise hangi hükümet olursa olsun sizleri ciddiye almaz.
Ersin beyden beklentiler var, halkın içerisinde gelen bir şahsiyet olduğu için umudumuz çok yüksek. KKTC başbakanlığı bayağı yoğun, Erdin bey ziyaretine gelen vatandaşı gördüğü için doğru yapıyor, tersini yapsa başta ben eleştirirdim, çünkü o yıllardır halkımızın içerisinde, makam aldı diye halkımıza kapıları kapatmamalı. Zaten zaman içerisinde bu yoğunluk azalır
Bu haber 1111 defa okunmuştur

:

:

:

: