'Havadis' 2019. Eniyileri.

Yaşadığımız bu yolculukta

Yaşadığımız bu yolculukta
“Ölümün olduğu bu Dünyada, kendi yaşadığımız Ülkemizde iz bırakabilmek kendi adımızı Altın harflerle yazdırabilmek anlatılmaz bir duygudur. 2.Temmuz. 2019. Salı gecesi HAVADİS gazetisinin düzenlemiş olduğu ödül töreni mühişti. Sevgili Mustafa Özsoy , Düzgün Başaran ve Havadis gazetesinin çalışanları, gelen müsafirleri büyük bir sevgi ile kucakladılar. Bu sıcacık ortamda Vuni otel personeli izam ikramları, güler yüzleri ile dikkat çektiler. Birbirinden değerli güzel insanlar bu gecede aynı çatı altında buluştular. Sn.Cumhurbaşkanım Mustafa Akıncı. Ve kıymetli eşleri hanımefendi Meral Akıncı, Sn. Başbakanım Ersin Tatar, Sn. Bakanlar, Sanatçılar, Sporcular, işadamları, davetliler, Türkiye den gelen iki sunucu ile gecenin açılış konuşması ile star verildi, ardarda gelen ödüller, şarkılar, espriler, sahneyi renklendirdi. Havadis 2019. yılın eniyileri, ödül tören gecesi ödüller Kıbrıs içi, yurt dışı, iz bırakanlara gitmesi bizleri daha çok, çok sevindirdi, Bu kendi insanına verilen değerdir. 'Çimçiçek' şarkım yılın en iyi düetine, ilk ödüller ENMODA 'dan gelmişti. İki ödülde Havadisten geldi. Gecede Soyhan Bilgeer'le yeniden ödül almamız bizleri hayli sevindirdi, youtube de oldukça beğeni alan Çimçiçek bir okadar mutluluğum katmerlendi. Söz.
Bülent Fevzioğlu.
Beste. Fahriye Özay
Aranje. Erkin Hadimoğlu.
Gecede Sn.Cumhurbaşkanım Mustafa Akıncı ve eşleri Sn. Meral Akıncı şarkımı beğenmeleri övgüler yağdırmaları, bunun yanısıra Saraya davet etmeleri beni bir okadar sevindirdi. Teşekkürler HAVADİS teşekkürler.
İz bırakan güzel insanlar. hiçbir şey çok da ciddi değildir aslında.” Sevgi ile kucakladığımız yolumuz bize sayısız ödüller taşıyacaktır, yaptığımız iş sarıldığımız dostlarımız hısım akrabalarımız, ailemiz, yavrularımız, sevdiğimiz, o yüreğimizde taşıdığımız sevgimiz bizi sayısız ödüllerle taçlandıracaktır.
Yaşadığımız anın kıymetini bilelim en çok da sevginin.. kalbimizden akan o sıcacık duru tertemiz SEVGİNİN kıymetini bilelim. Gerçek olanı bulmak çok zor. Hiç değilse bulduklarımızı yitirmeyelim. Güzel sözlü, yumuşak kalpli olmak bize hiçbir şey kaybettirmez.. ĺyiyi güzeli aşk ile yaptığımız sürece ödüllerimiz öldükten sonrada var olacaktır...
SiziSeviyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber 12486 defa okunmuştur

:

:

:

: