'Cumhurbaşkanlığı'

İstikrarlı atılan adımlar başarıları taşır. Cumhurbaşkanlığı Sarayına.Çok uzun yıllar oldu gitmeyeli. Merhum Cumhurbaşkanım Sn.Rauf Denktaş döneminde elimi kolumu sallayarak giderdim. Aradan geçen bunca süreçden sonra, 5 Ağustos.2019.Pazartesi.

İstikrarlı atılan adımlar başarıları taşır. Cumhurbaşkanlığı Sarayına.Çok uzun yıllar oldu gitmeyeli. Merhum Cumhurbaşkanım Sn.Rauf Denktaş döneminde elimi kolumu sallayarak giderdim. Aradan geçen bunca süreçden sonra, 5 Ağustos.2019.Pazartesi. Günü benim için unutulmaz bir gün oldu. Bir dosyada hazırladığım biyografim, Çimçiçek adlı albümüm, ve Ben Hiç Çocuk olmadı ki isimli kitabımı.

Sn.Cumhurbaşkanım Mustafa Akıncı 'yı ziyaret ederek takdim ettim.
Sn.Cumhurbaşkanımın misafir perverliği güler yüzü inanılmaz derecede beni çok çok mutlu etti, çok kıtmetli eşi, Sn.Meral Akıncı, nında sohbetimize katılması ayrı bir renk ayrı bir keyif oldu.

Ziyaretlerim bir çok önemli kuruluşlarda devam edecek.Çimçiçek isimli şarkım çok kısa bir zamanda, youtube de hiç durmadan ilerliyor. Oldukça güzel sayılara ulaştı. Bir insan ne istediğini biliyorsa mutluluğu yakalamış olur mutluluk, ve başarı birbirini tamamlar. İnsan kendini başkaları ile karşılaştırmamalı. Çünkü her insan parmak izi gibidir, hiçbir yönü ile başkalarına benzemez. Bütün düşünceler, sters mutsuzluk, hatalar, sorunlar ve çekilmez bir hayat başkaları gibi olmaktan geçer. Başarılı insanlar ne istediğini bilen insanlardır. İnsan hayatında, mucize diye birşey yoktur mucizeyi yaran insan beynidir Rastlantı diye birşey de yoktur. Kalbin istekleri vardır, kalbin istekleri insanın önüne çıktıktan sonra harika bir avcı olur...
SiziSeviyorum.


Bu haber 11230 defa okunmuştur

:

:

:

: