'2022 Yeni Yıl'

Yepyeni bir yıl gelirken , yeni umutlara, yeni coşkulara, yeni heyecanlara ve yeni sürprizlere açıyoruz kapımızı.

Yepyeni bir yıl gelirken , yeni umutlara, yeni coşkulara, yeni heyecanlara ve yeni sürprizlere açıyoruz kapımızı. Önce Sevdiklerimize Sevdiklerimizle birlikte olmak için içimiz içimize sığmaz Yeni yılın başlangıcında sadece ailemizi kanlarımızı, can parçalarımızla, sevdiklerimizle birlikte mutlu anları da misafir ediyoruz. İçimizdeki coşkuyu ve mutluluğu sevdiklerimizle paylaşırsak çoğalır. Ama ne yazık ki o içimizdeki arzular bazen olmuyor içimize düşen hüzünle, hüzünlü hatıralar biriktiriyoruz. Geçmişimize. unutulmayacak o hüzünlü anları ayrılıkları bu özel güne bir daha, daha daha eklemiş oluyoruz hiç sesimizi çıkartmadan. Hiç bir şey olmamış gibi öylece içimize atıyoruz taşananları. Yapamayacağımız gerçekleşmesi zor şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir.

Oysa inancımızın sevginin gücü tüm imkanları zorlar. Yeterki kendimize ve o sıcacık yüreklerimize güvenelim Sevgiye inanalım. İçimizdeki coşkuyu ve mutluluğu sevdiklerimizle paylaşırsak çoğalır. Yepyeni güzel hatıralar biriktirelim. Geçmişimize hatırlanmaya değecek özel hatıralar. bir günü daha eklemiş olalım.
Zamana.

Güzellikleri yükleyelim.. Oysa inancımızın gücü tüm imkanları zorlar. Yeter ki kendimize ve o içten tertemiz sevgimize inanalım. Sevginin gücü nice güçlükleri yok eden tek unsurdur. Yeni yılda güzel günlere inancımızı, ve mutlu yarınları göreceğimize inanalım. Ömrümuz bir sudur yeterki hep Sevdiklerimizle birlikte olalım
Güzel sağlıklı İyi seneler.

Sizi Seviyorum...

Bu haber 14618 defa okunmuştur

:

:

:

: