Tarihi başarı Sn Erdoğan’ın

İktidarda bulunan partinin ilk kez üç kez iktidar olma başarısını sağlayan AKP TÜRKİYE tarihinde demokrasi adına büyük bir başarıya imza koydu, dünya da bile ender görünen bir başarı sağladı.

İktidarda bulunan partinin ilk kez üç kez iktidar olma başarısını sağlayan AKP TÜRKİYE tarihinde demokrasi adına büyük bir başarıya imza koydu, dünya da bile ender görünen bir başarı sağladı. Sn TAYYİP ERDOĞAN çizdiği lider profili ile TÜRK halkının taktirini kazanmayı başardı bu başarıda sandığa güçlü bir şekilde yansıdı, çok iyi bir ekip çalışması ile sn ERDOĞAN lider olmayı başarmaktadır. bunun gözden kaçırılmaması şarttır çünkü ben değil diyor sn ERDOĞAN biz diyor TÜRKİYE diyor ve tüm Ortadoğu bölgesine de, konuşmasında yer veriyor istikrarın adresi TÜRKİYE diyor. Türk halkına defalarca teşekkür etmiştir oy versin veya vermesinler onların hizmetinde olacağını defalarca tekrarlamıştır siyasetin esası da bu değil mi?

Dünya ya mesajını iletirken istikrarın adresi TÜRKİYE diye altını çizmiştir, gerçekte de üç dönemdir böyle olmuştur ve olmaya da devam etmektedir TÜRKİYE kazanıyor TÜRK halkı kazanıyor, bölge kazanıyor, aslında da DÜNYA kazanıyor AB ,TC ile yürüttüğü çalışmalarda kazanacak diyor sn ERDOĞAN, TC kurucusu MUSTAFA KEMALİN dediği gibi muhasır medeniyetler seviyesine TÜRKİYE çıkacaktır demiştir sn ERDOĞAN.

Konuşmasın da TÜRKİYE dışında yaşayan tüm TÜRK vatandaşları unutmadı ve onlara da mesaj gönderdi bizi de unutmadı ve LEFKOŞA ya da mesaj gönderdi bu bize gurur verir o heyecan içerisin de hatırlanmak çok anlam verici ancak TÜRKİYE ve değerli yöneticileri hiçbir zaman KKTC yi unutmuyor ve ihmal etmiyor ANAVATANIMIZ her zaman ve her şarta bize destek olmaya devam etmektedir ne mutlu ki TÜRK milletinin bir parçasıyız.

TÜRK halkı CHP ve MHP yi de meclise göndermişti ve demokrasinin TÜRKİYE DE işleyişinin ne kadar dengeli ve verimli olduğunu bir kez daha göstermiştir sonucu çok iyi okumak gerekir. Türkiye de tek başına iktidarın adresi AKP de olmalıdır demiştir istikrar için AKP iktidar ancak demokrasinin gereği meclisin temsili açısından da muhalefeti de iki parti olarak CHP ve MHP olmak üzere meclise göndermiştir.

Sn ERDOĞAN anayasa değişikliği olması gerektiğinin altını ısrar ile çizmiştir, bu değişikliğin de olması için muhalefete büyük görev düşmektedir sayısal olarak da buna ihtiyaç vardır bu da yeni anayasanın hazırlanması için tam bir milli mutabakat için meclisin birlikteliğinin çok öne çıkacağı bir dönem olacaktır çünkü BB sn EDOĞAN çok köklü değişikliklerden balkon konuşmasın da bahsetmiştir.

Ortadoğu da istikrar ve güvenin adresi TÜRKİYE Kafkaslar, AB kuzey AFRİKA ülkeleri Rusya ve Çine kadar uzanan bölgede etkisinin olacağı bir TÜRKİYE var artık ekonomik büyüme demokrasi ile yönetim halkın mührü ile son noktayı koyduğu an ve artık askeri darbe gericiliğinin sona erdiği bir dönem. Türkiye büyüyor ve istikrarlı bir şekilde DÜNYA da etkin bir ülke oluyor evet bu başarıyı AKP liderliğinde sn TAYYİP ERDOĞAN sağlamıştır. Türk milletinin bir parçası olduğumdan dolayı gurur duyuyorum ne mutlu bize ki demokratik istikrarın adresi olduk.

Sn ERDOĞAN ve tüm ekip ve çalışma arkadaşlarınıza sonsuz başarılar dilerim ALLAH yolunuzu açık etsin daha milletimizin sizin çalışmalarına çok ihtiyacı var ve DÜNYA ülkelerinin de TÜRKİYE YE çok ihtiyacı var bu uğurda çalışanlara başarılar dilerim.
Bu haber 802 defa okunmuştur

:

:

:

: