AKP on yaşında canı gönülden kutluyorum

TC BB SN TAYYİP ERDOĞAN’I AKP GB olarak canı gönülden kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum, tabi ki AKP bünyesi içerisinde bulunan ve görev icra eden tüm çalışma arkadaşlarını ayni duygular ile kutluyorum siyaset tam bir ekip işi liderin önemi büyük ancak liderin başarısı için ayni oranda çalışan ekibin de önemi çok büyük.

TC BB SN TAYYİP ERDOĞAN’I AKP GB olarak canı gönülden kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum, tabi ki AKP bünyesi içerisinde bulunan ve görev icra eden tüm çalışma arkadaşlarını ayni duygular ile kutluyorum siyaset tam bir ekip işi liderin önemi büyük ancak liderin başarısı için ayni oranda çalışan ekibin de önemi çok büyük. Gerçekten TÜRKİYE’MİZ çalışkan, bilinçli kendinden emin, istikrarlı,alanında uzman ve en önemlisi DÜNYA’YI iyi okuyan bir ekip tarafından yönetiliyor, benim şahsen bir KKTC vatandaşı olarak hem gurur kaynağı hem de övünç kaynağı olmaktadır ne mutlu bana ki TÜRK MİLLETİNİN bir parçasıyım.

AKP siyaset sahnesinde yokken bazı yazılarımda ve söylemlerimde TÜRKİYE’Yİ çok büyük bir gemiye benzetir ancak rotasını çok iyi bilmeyen bir kaptanın yönetiminde diye de altını çizerdim, belki çok ta eleştiri aldığım olmuştur herkes AB ‘ye TÜRKİYE mecburdur derken ben gün gelecek AB TÜRKİYE peşinde koşturacak diye çok kez vurguladım YUNANİSTAN o dönemlerde nerde ise KIBRIS RUM’LARI ile birlikte TÜRKİYE’Yİ tehdit eder gibi açıklamalar yapmakta idiler on yıl gibi çok kısa bir süre içerisinde benim savunduklarımın birçoğu gerçekleşti bu da beni bir o kadar daha mutlu ve gururlu yapıyor çünkü bizler gibi düşünenler bu günü çok önceden görmüşüzdür.

Onuncu yıl marşında dediği gibi “az zamanda çok işler başardık” büyük ATATÜRK’ÜN sözü gerçekten siyasi parti olarak başında sn ERDOĞAN AKP büyük işler başardı. TÜRKİYE ekonomisi bir dev oldu bölgesinde istikrarın adresi orta doğu politikasının belirleyici ülkesi oldu ihracatı olabildiğince arttı yatırım açısından en güvenli ülke haline geldi. Askeri açıdan da DÜNYA barışına hizmet eden bir güç durumuna geldi, gerçekte biz TÜRK MİLLETİ olarak misyonumuz bu değil mi tarihler boyu devletler kurduk ve DÜNYA yönetiminde söz sahibi olduk. Bulunduğumuz her coğrafyaya da barış huzur ve güven götürdük.

Kıbrıs ADA sı da bunlardan bir tanesi OSMANLI İMPARATORLUK döneminde KIBRIS da huzur ve güven vardı ADA YI İNGİLİZLERİN tek yanlı ilhakı ile göz yaşı ve kan KIBRISI bir yandan biryana sardı 1974 te TÜRK ORDUSU gelene kadar. 1974 ten bu güne geçen zaman da kimsenin burnu bile kanamadı, hem TÜRKLERE hem de RUMLARA barış ve huzur geldi. Son on yıldır RUMLARIN haksız gayri hukuki tek yanlı AB üyeliği ile bizleri siyaseten köşeye sıkıştırdıklarını zannederlerken AKP hükümetinin başarısı ve tabiî ki KKTC hükümetleri ve başkanlarının ortak çalışmaları ile aslında RUM LAR kazdıkları kuyuya kendileri düştü ve KIBRIS TA kapsamlı bir anlaşma istemedikleri DÜNYA tarafından anlaşılır hale geldi.

Bundan dolayı da başta AKP GB TC BB SN TAYYİP ERDOĞAN’I kutlarım ve KKTC CB SN EROĞLU,SN DENKTAŞ VE SN TALAT’I ve hükümetleri tümünün bu başarıda payları var tabiî ki muhalefet partilerimizi de ayrı olarak kutlarım.
Başarını temeli çalışmak ama doğru çalışmak özverili olmak vatanını ve insanlığı sevmek hizmet ederken de halkı bölmeden davranmak siyasi konjoktürü doğru okumak DÜNYA görüşü olmak da olmaz ise olmaz olmalıdır sn ERDOĞAN partiniz ile doğru yolunuz da nice on yıllara şahsınızı partiniz AKP Yİ ve tüm çalışma arkadaşlarınızın başarılarını kutlar ve devamını tüm kalbim ile canı gönülden dilerim.
Bu haber 825 defa okunmuştur
  •   İzmir - 21.08.2011 Sayın Eğmez, yazınızdan dolayı ben de sizden gurur duydum. İzmirli'yim, sizi Brt'de denk geldikçe de izliyorum. Türkiye'yi bügünlere, Erdoğan'ın liderliği taşıdı. Yalnız hala bu gücü, ekonomik olarak ta yeterli görmüyoruz. Bu nedenle 2020 Hedefini 2 trilyon dolar milli gelir seviyesine taşıyacağımıza inanıyoruz. Dışarıdan belli olmasa da, gelişim için en önemli unsur olan AR-GE için de ciddi çalışmalar yapılıyor. Bunun da karşılığını önümüzdeki on yıllarda alacağız. Daha çok yerli daha az yabancı mal kullanacağız. Türkiye, gelecek nesil için daha mutlu ve ferah bir yaşam sunacak. Ekonominin kötüye gideceğini iddia edenler ya kasıtlılar ya da hiçbirşeyden haberleri, bilgileri yok. Kısacası Türkiye, dünyanın merkezini kendisine çekmek için emin adımlarla ilerliyor, kimsenin kuşkusu olmasın. Hoşçakalın...
  •    - 21.08.2011 Arkadasim biz ne gorup ne biliyoruz ki... Donen dolaplarin %50 si vatandastan gizleniyor, %50 si de algilanmasi gerektigi gibi yansitiliyor.....Para ve guc savasi oyle bir sey ki iliderler bugun alkislanir ama yarin ne olacagi belli olmaz!..tanri devletimizi ve milletimizi sasirtmasin...
  • HAYALDİ, GERÇEK OLDU! Sebnem  Gazimağusa - 21.08.2011 Bir ülkeyi yöneten kişilerin sizin de yazdığınız gibi çalışkan, bilinçli, vs. olması gerekiyor. Aksi takdirde ülke batar, bir dahaki seçimlerde parti olarak oy kazanamazlar. Sizin de yazdığınız gibi Türkiye ekonomisi bir dev oldu. Çoğu kurum ve kuruluş yurtdışına satıldı zengin olduk. Satacak yer kalmadığında da toprak verecekler. Sizin de yazdığınız gibi (artık askeri bir açı da kalmadı ya), dünya barışına hizmet ediyoruz. Amerika'yla sımsıkı bir dostluk(!) ilişkisi içine girip, kendi halkımız arasında çatışma çıkartabiliyoruz. T.C. vatandaşıyım. O yüzden KKTC ile ilgili yazdıklarınıza bilgi eksikliğimden dolayı yorum yapmayacağım. Bu konu için yorumları sizin gibi KKTC vatandaşları bizden daha iyi bilirler. Ha, bir de unutmadan, sizin gibi KKTC vatandaşları, başbakanın Apo'ya 'SAYIN', Kıbrıs'a ve Kıbrıs halkına da 'BESLEME' dediğini daha iyi bilirler...

:

:

:

: