Futbolda ara transfer tamamlandı

Futbolda ara transfer dönemi dün tamamlandı. Ara transfer döneminde futbol federasyonuna 203 futbolcu başvuruda bulundu.
Futbolda ara transfer dönemi dün tamamlandı. Ara transfer döneminde futbol federasyonuna 203 futbolcu başvuruda bulundu. Futbol federasyonu yönetimi transfer müracaatlarını görüşerek uygun olanları onaylayacak.
2012-2013 SEZONU ARA TRANSFER MÜRACAATLARI


1 MUSTAFA İNANÇ YENİCAMİ A.S.K. T
2 NAZIM AKTUNÇ HAMİTKÖY Ş.H.S.K. T
3 ZEKA ŞAKİR HAMİTKÖY Ş.H.S.K. T
4 YASİN KANSU KKTSK T
5 DERVİŞ KOLCU KKTSK T
6 HÜSEYİN KATMER VADİLİ TÇB GT
7 İSMAİL UÇAR GHE T
8 MURAT GERTİK YAK GT
9 HASAN AKAR VADİLİ GT
10 ONUR KARAHÜSEYİN AKOVA GT
11 HALİL İ.ÇOCUK AKOVA GT
12 ARAS ÖVGÜN MORMENKŞE GT
13 HASİP ULUHAN DENİZLİ GT
14 CEMRE PAŞA DENİZLİ GT
15 EMRAH ALEVKAYALI ESENTEPE GDT
16 AHMET DURAN GEÇİTKALE T
17 OLGU KASAPOĞLU GEÇİTKALE T
18 GÖKHAN KONYALIOĞLU BÜYSK T
19 KAUTE SOUOP LOIQUE CİHANGİR YABANCI
20 MUSTAFA AYDIN ZÜMRÜTKÖY GT
21 HERRON SCARLA BERRIAN HAMİTKÖY Ş.H.S.K. YABANCI
22 PIERRE HERVE ATEME ELANGE KKTSK YABANCI
23 FIRAT ÖMÜR YALOVA GT
24 SALİH ÖZDOĞANOĞLU YALOVA GT
25 GEOFREY MASSA YAK , YABANCI
26 JACQUES MBOYAMBA MUKEN GÖNYELİ T
27 TONGUZ KALÇAY GÖNYELİ GT
28 MUHAMMED ALİ UÇAR GÖNYELİ T
29 ÇAĞAKAN KILIÇ GÖNYELİ GT
30 TANJU HAMDİ BYSK GT
31 İBRAHİM ÇAĞALOĞLU BYSK GT
32 YAĞIŞ GENÇAY KKTSK T
33 HÜSEYİN PAŞA DÖRTYOL GT
34 BAŞAK TÜMKAN DÜZKAYA GT
35 KEMAL HOCA DÜZKAYA GT
36 HİKMET KIRŞAN İNCİRLİ GT
37 ONUR KANDİLLİ MEHMETÇİK GT
38 HASAN AKTAŞ MEHMETÇİK GT
39 YUNUS EMRE YILMAZ MEHMETÇİK GT
40 EMRAH MİLLİ MEHMETÇİK T
41 BURAK NİZAM ÖZERİN GAZİVEREN T
42 MERT BAHŞİ GAZİVEREN GT
43 BİLDEM RÜSTİOĞLU GAZİVEREN GT
44 ERTAÇ SAYGILI GAZİVEREN GT
45 REZVAN AZSAKALI GAZİVEREN GT
46 ÖMER KURT GAZİVEREN GT
47 HALİL KORHANAY GAZİVEREN GT
48 KEMAL UÇANER BYSK GT
49 ARDA ÖZKAN ABTSK GDT
50 VOLKAN GÖKTÜRK DUMLUPINAR GT
51 HASAN ÖKSÜZOĞULLARI ABTSK GT
52 MUSTAFA KOMAN GÖÇMENKÖY YABANCI
53 ERMAN ÇELİK GÖÇMENKÖY T
54 AHMET GÜNDOĞDU HAMİTKÖY Ş.H.S.K. GDT
55 ÖZENÇ ALBAYRAK DTB T
56 ONUR CAN KANBURLAR DTB T
57 MEHMET AKSAL TÜRKMENKÖY GT
58 METİN DAĞAŞANER TÜRKMENKÖY GT
59 YVAR RIBAL BAROUNG DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ YABANCI
60 TUFAN GENCAY LAPTA TB T
61 SALİM TAYANÇLI LAPTA TB T
62 PRINCE ADONA GHARA LAPTA TB YABANCI
63 ADEM ÖZBERENK GHE T
64 MEHMET ASKER KARŞIYAKA ASK GT
65 MEHMET GÜRPINAR KARŞIYAKA ASK GT
66 BERHUN GÜMÜŞMADEN GÖNYELİ T
67 MAHMUT ALTINAY MTG T
68 TURGUT KAÇAR MTG GDT
69 HALİL ERDOĞUŞ İNCİRLİ GT
70 ÖZGÜR KAPLAN İNCİRLİ GT
71 EVREN GAYIR YENİCAMİ A.S.K. YABANCI
72 HÜSEYİN GÜNERALP YENİCAMİ A.S.K. T
73 KAMİL ERGENEKON AKINCILAR T
74 KENAN GÜMÜŞÖREN GEÇİTKALE T
75 RAİF ESENDAĞLI GEÇİTKALE T
76 DOĞUŞ GÜRBÜZ ÇANAKKALE TSK GT
77 CENAN ASİLKENT ÇANAKKALE TSK GT
78 HÜSEYİN KELEŞ ÇANAKKALE TSK GT
79 MEHMET BAHÇE DOĞANCI T
80 MÜMTAZ ZURNACI DOĞANCI GT
81 HASAN TAHSİLDAROĞULLARI DOĞANCI T
82 MEHMET ÖZADALI DOĞANCI T
83 SELÇUK GÜNERİ DOĞANCI GT
84 MUSTAFA ENGİN ÖZMEN SERDARLI YABANCI
85 SİNAN ÖĞÜT L.GENÇLER BİRLİĞİ T
86 YUNUS KALAYCI L.GENÇLER BİRLİĞİ GT
87 FIRTINA ÖZD,L TATLISU HOSK T
88 MUSTAFA ARIKAN TATLISU HOSK T
89 ÖZCAN SAYGI TATLISU HOSK GT
90 TOLGA NACİSOY TATLISU HOSK T
91 SALİH TALHAOĞLU TATLISU HOSK T
92 İBRAHİM GARİP DUMLUPINAR T
93 HAKAN BORATAŞ DUMLUPINAR T
94 FİKRİ MARAŞALI DÖRTYOL GT
95 MEHMETALİ MORMENEKŞE T
96 RAŞİT KURT BAF ÜLKÜ YURDU GDT
97 BARKIN İÇENER ABTSK GT
98 SONER DANDİL İNCİRLİ T
99 DANSOKO AMADOU KAIN LTSK YABANCI
100 CEMAL TAŞCI LTSK YABANCI
101 KOUAME EUGENE KOFFI LTSK YABANCI
102 İMRAN BOLKANLI İNCİRLİ T
103 MUSTAFA KOÇER AYSK GT
104 ERDİNÇ ARABACIOĞLU AYSK GT
105 ERTAN BULUT ÇTSK GT
106 TUNÇ AĞRI ZÜMRÜTKÖY GT
107 HASAN KARŞILI GAZİKÖY GT
108 NİYAZİ KIZILYÜREK GAZİKÖY GT
109 KAZIM GÜRBÜZ GAZİKÖY GDT
110 MEHMET BİNBOĞA GAZİKÖY GT
111 BİRAY TOPALOĞLU GAZİKÖY GT
112 OSMAN YOLAÇ DOĞANCI GT
113 MUSTAFA TATAY AKINCILAR T
114 KEMAL ERKİN MARAŞ GDT
115 KADİR KURT MARAŞ GT
116 VALENTİN SARIDAN MARAŞ GT
117 ALİ TAT MARAŞ GDT
118 MEHMET ALTUN MARAŞ GDT
119 MURAT ÖZTÜRK MARAŞ GT
120 TAHİR KILIÇ MARAŞ GT
121 NECMETTİN ŞEN MARAŞ GT
122 MEHMET AKSUNLAR MARAŞ GT
123 GÖKHAN YAZLIK MARAŞ GDT
124 ORHAN KALAYCI MARAŞ GT
125 MURAT SIRHAN MARAŞ GT
126 HAKAN ÇINAR MARAŞ GT
127 HASAN KARATAŞ MARAŞ GT
128 MURAT TÜLÜCÜ AKINCILAR T
129 İBRAHİM AZİZOĞLU ÇANAKKALE TSK GT
130 AHMET HALİTOĞLU ÇTSK GT
131 ÇAĞRI HAVUTÇU GÖNYELİ T
132 YUSUF OSUM AKOVA GT
133 UĞUR BALKAN AKOVA GT
134 OYTUN ÇORBA KARŞIYAKA ASK GT
135 TUNCAY ASAL KARŞIYAKA ASK GT
136 UĞUR ERDOĞAN DİPKARPAZ GT
137 SERKAN KURŞUN DÜZKAYA GT
138 NAİM TİKİCİ GÖRNEÇ GT
139 MUHAMMED DERVİŞOĞLU MTG GDT
140 AHMET ÖZDENYA GÖÇMENKÖY GDT
141 ÖZGÜR RUSO SERDARLI GT
142 KAYHAN BULUT GÖÇMENKÖY GT
143 İBRAHİM CANSOLAK ABTSK GT
144 AHMET ÇELİKER DEĞİRMENLİK T
145 GÜNAY KARAKOÇ GHE GT
146 AHMET AYAZ GHE GT
147 HAMZA OKUMUŞ GHE T
148 SÜLEYMAN ERDİVAN ÇTSK GT
149 SAMET ÖZTÜRK OZANKÖY T
150 SERKAN ÇELİK OZANKÖY GT
151 ERCAN SAMANCIOĞLU OZANKÖY GT
152 AHMET BUZLUKÇU ABTSK GT
153 UĞUR ZAFER DEMİR DUMLUPINAR GDT
154 FUAT BENDER OZANKÖY GT
155 HASAN SAPSIZOĞLU VTÇB GDT
156 FIRAT KASIM OZANKÖY T
157 SÜLEYMAN DEVECİ MEHMETÇİK GT
158 EMİN ATABEK DTB T
159 MUSTAFA DEMİRER VTÇB GT
160 HÜSEYİN MODA VTÇB GT
161 MEHMET ÇİL VTÇB GT
162 CELAL HABEŞOĞLU HAMİTKÖY Ş.H.S.K. T
163 GENÇALİ KUMAŞ GAZİKÖY GT
164 ORÇUN EMİROĞULLARI GAZİKÖY GT
165 SEDAT BAYRAMOĞULLARI ZÜMRÜTKÖY GT
166 HASAN AKTAŞ MARAŞ GT
167 SEDAT SABRIEV GÖÇMENKÖY GT
168 İBRAHİM KABA KKTSK T
169 KEMAL KÖSE MEHMETÇİK T
170 YUSUF KAYGUSUZ LAPTA TB YABANCI
171 TAYFUN DOĞAN GG T
172 NEJDET B.CEVAT GG T
173 FIRAT BULDUK GG T
174 EMRE ISIRGAN GG T
175 KORAY AHMET GG T
176 NAZİF TANRIÖVER DOĞANCI GT
177 KEREM KERMEOĞLU GG T
178 SERDAR ÖZİRFANOĞLU BÜYSK GT
179 DENİZ ENYORG GG T
180 ZİHNİ ŞAGO GG GT
181 BENJAMIN BOA KKTSK YABANCI
182 FERHAT GÜRSELOĞLAK VTÇB GT
183 SERKAN BERKSU VTÇB GT
184 ÇAĞDAŞ ARSLAN TOL GT
185 YUSUF PALAZ GG T
186 MUSTAFA ERSİNER DÖRTYOL GT
187 JUNIOR GOUIFFE A.GOUIFFE TOL YABANCI
188 ERCAN OYAL TOL GT
189 SEDAT BIÇAKCI TOL TC
190 ENES CAN AYGÜN TOL GT
191 ŞENEL ÜÇER MTÇB GT
192 MUAMMER AK MTÇB GT
193 CENKAY KIRŞAN ZÜMRÜTKÖY GT
194 MEHMET ÖZBERENK ZÜMRÜTKÖY GT
195 TALİP KESKİNER ZÜMRÜTKÖY GT
196 KEMAL DURAN DİPKARPAZ GT
197 SERHAT KARADERİ OZANKÖY T
198 HÜSEYİN KÜSBECİ GAZİKÖY GT
199 BEKİR ÖZALP Y.BOĞAZİÇİ GT
200 BAYRAM AKAY ZÜMRÜTKÖY GT
201 ERAY KERMEOĞLU GAZİKÖY GT
202 NURETTİN GECEKUŞU MTG T
203 NASUH GÜNGÖR GEÇİTKALE GT

Bu haber 34 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER