Özür dilerim

Güney Akdeniz havzasındaki değişimler ve tehditler konulu uluslararası bir “uzmanlar” konferansı için birkaç gündür Malta’da olduğumdan bu haftaki yazımı yazamıyorum
Güney Akdeniz havzasındaki değişimler ve tehditler konulu uluslararası bir “uzmanlar” konferansı için birkaç gündür Malta’da olduğumdan bu haftaki yazımı yazamıyorum. Değerli okuyucularımdan bağışlanmamı rica ediyorum. Haftaya görüşmek üzere, saygılarımla. Yusuf Kanlı.
Bu haber 424 defa okunmuştur
  • SAYIN YUSUF BEY . LONDRA  LONDRA - 09.12.2013 SAYIN YUSUF BEY SIZ GELENE KADAR SANIRIM HALK ISYAN EDECEK HALK AYAKLANACAK HALK BU HUKUMETIDE DEVIRECEK INSALLAH YETISIRSINIZ VE YAZILARINIZA DEVAM EDERSINIZ. AMA YAZAYIM SIZEDE MERAKTA KALMAYIN HUKUMET K.T.H.Y.ni BATIRDIGI GIBI KIB-TEKi DE BATIRMAYA UGRASIYOR KIB-TEKin ALACAKLARI COGALDI HUKUMETTEN HUKUMETDE VEREMEM DER NE OLACAK KIMSE BILMEZ INSALLAH SIZ GELENE KADAR HALK ISYAN EDIPDE MECLISE GIRMEZ M.VEKILLERIMIZI BAKANLARIMIZI DISARIYA ATSIN. AMA HALKDA HAKLI YUSUF BEY HALKI BIR EKMEGE MUHTAC ETTILER ADAMLAR EVLERINE AYLARDIR BIR TAVUK ALIPDA YEDIREMEDI COCOKLARINA BEYEFENDILER KEDILERINE KOPEKLERINE HERGUN KASAPTAN TAVUK CIGER ALIP YEDIRIYORLAR. HALK HAKLI YUSUF BEY HALK HAKLI. SAYGILARIMLA. SAYIN M.VEKILLERI SAYIN BAKANLAR BANA KIZMAYIN SIZ ISTEDINIZ .

:

:

:

: