Memduh Erdal’ın mutlu günü

L’original Beuty Conceptby mağazası, Avenue Dereboyu’nda Memduh Erdal’ın doğum gününde açıldı
L’original Beuty Conceptby mağazası, Avenue Dereboyu’nda Memduh Erdal’ın doğum gününde açıldı

Memduh Erdal Beaute&PrestigeL’Original mağazalar zincirinin yeni halkası olan L’original Beuty Conceptby Memduh Erdal mağazasının açılışı geçtiğimiz Cuma gün Avenue Dereboyu’nda gerçekleşti.
1995’ten itibaren Kuzey Kıbrıs halkını dünya markalarıyla buluşturan Memduh Erdal B&P.L.’O Personel Ailesi, yeni mağazanın açılışını, kurucusu Dr. Mehmet Erdal’ın 80. Yaş gününde yaparak, bu özel günü daha da anlamlı kıldı.
Her iç ana şehirde olan Memduh Erdal Beaute&PrestigeL’Original mağazalarının yanı sıra. Dr. Erdal’ın ticari soy ismi içerisinden alınarak, küçük mağazalar Beaute ve L’Original olarak isimlendirildi ve her birinin kendine özgü farklı ürün portföyü ve konsepti bulunuyor.
Selektif ve Lifestyle markamaların yanı sıra, ilk defa Butik/Artisan parfüm ve kozmetik markalarının da buluştuğu yeni mağaza ile, şirketin yıllardır sürdürdüğü özel mağazacılık anlayışını da bir üst seviyeye taşıyıp, ülkemize kaliteli bir dünya mağazası daha katılmış olduş Zincire eklenen yeni mağaza, tamamen gençlere ve genç hissedenlere özgü hazırlandı.
Bu haber 19 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER