Epstein olayı kurgudur

Geçtiğimiz günler içersinde ABD’de çok önemli bir vaka meydana geldi. Bunun üzerine giden yazar veya araştırmacı yok denilecek kadar az. Okurlarımızın bir çoğu bile şimdiden konuyu merak ediyordur doğrusu !

Geçtiğimiz günler içersinde ABD’de çok önemli bir vaka meydana geldi. Bunun üzerine giden yazar veya araştırmacı yok denilecek kadar az. Okurlarımızın bir çoğu bile şimdiden konuyu merak ediyordur doğrusu !

Bu olayı benim pas geçmem bana ters olacağından konuyu ele alayım dedim . İlişki ağını gün yüzüne çıkaralım dedim .

Neyse lafı uzatmadan konuya dönelim .

Son yıllarda yaşanan en büyük olay Jeffrey Epstein'ın öldürülmesi. Bu konu önce medyaya intihar diye geçti . Ardından dedikodular aldı başını gitti.


Kanaatim şu ki epstein öldürüldü. Çünkü kendini öldürmesi İçin herhangi neden ve ya durum söz konusu değil . Ortaya bu hikayeyi atanlar bu durumdan en çok zararı görmekten korkanlardır.
Epstein konusu çok önemli . Bu konuyu anlamak demek dünyanın geleceğini anlamak demekte . Neden mi böyle dedim , bu kişi dünyanın her noktasına uzanan bir ağ ilişkisi söz konusuydu. Mega proje adı altında bir projenin kurgusunda yer alıyordu . Mossad tarafından destekli bu proje, beyaz Saray'dan holywood a oradan diğer ülkelerin Saray'larına hatta kraliyet ailelerinin özel yaşamlarına kadar bütün bilgi birikim epstein de idi. Epstein hapiste yatma konusu da , işte kurguladı oyundan dolayıdır .


Kraliçenin oğlu York dükü andrew in bir dönemler tecavüz ve taciz iddiaları basına yansımıştı . O dönemde kraliçe elizabet bu durumu kapatmayı başardı . Lakin epstein öldürülten sonra kraliçe oğlunu korumaya almak zorunda kaldı . Hem kendi geleceği için hem oğlu ve kraliyet ailesi için . O yüzden Saray a zarar gelmesin diye oğlunu İspanya da ki İngiliz yapılanmasının bulunduğu eve yollaması bile korkunun boyutunu anlatmaktadır .


Olay sadece bu değil . Eğer epstein elinde olan kayıtlar ortaya dökülürse zaten o zaman dünya da hani yıllardan beri dediğimiz yeni düzen de yerle bir olacak . Taşlar yerinden oynayacaktır .


Mega proje altında 18 yaşından küçük çocuklarla ilişki ağına sokulanlar genellikle önemli yerlere getiriliyordu. Önemli yere gelenleri kontrol altında tutmak İçin kurulan bu mekanizma aslında kendine kukla yöneticiler başkanlar ve devlet adamları yetiştiriyordu . Bu projeye kimler kimler dahil olmuştu . Sizlere yazmakla bitiremem .


İşte o yüzden diyorum epstein ölmedi . Elinde ki belgeler ortaya çıkmasın diye öldürüldü .


Belgeler nerede ?
Epstein her zaman yanında olan kişi Ghislaine Maxwell di . Babası gibi gizli şeyleri seven biri . Sovyet döneminde babası öldürülmüştü.
Konumuza dönersek Maxwell şuan Fransa da istihbarat örgütü tarafından koruma altına alındı .


Maxwell elinde mi bütün evraklar dökümanlar milyarca dolar ile ölçülemecek kadar değerli . Kimin eline geçerse ya da kullanırsa en güçlü o olacak . Dünya da bozulan dengeler , daha da bozulacak gibi . Birileri epstein öldürdü . Kimileri Pentagon un ya da gizli servisin yaptığını söylüyor . Bu dünya da hiçbirşey gizli kalmıyor . Bu da ortaya çıkacaktır .


Bu belgeler çok önemli çünkü ABD başkanlarının anormal olan görüntüleri mi deseniz? Prens andrew in 13-14 yaşında ki kız ile görüntüleri mi deseniz ? Clinton ailesine ait dökümanlar mı dersiniz ...eski ABD başkanlarından Ronald Reagan bile bu proje de ağa takılmıştı .


Bu belgeler ABD tarihi değiştirecek . ABD nin bütün politikalarına ilişkilerine yön verecek evraklardır. Akdeniz'den orta doğu oradan Atlantik ötesine kadar her yer sarsılacaktır. ABD başkanlarının nasıl seçildiğini bile bu belgelerde bulmak kolay . Herkes bu dosyaların peşinde cia Başkanı haspel den Pentagon a m16 ya , MOSSAD a herkes ...


Bu kayıtlarda Afrika'da ABD ye hizmet eden bütün yöneticilerin , Avrupa da ki liderlerin bütün ağ ilişkşleri deşifre şekilde kayıtlarda . Bilmesi gerekenlerin bildiği evraklar şimdi sır olmaktan çıkma konusu bile durumları nerelere taşıdı ...


Şuan istihbarat savaşlarına şahit olacağız . Ortada önemli bir olay var . Dünyayı sarsacak belgeler . Bakalım kim bulacak . Neler olacak bekleyip göreceğiz . Bizde köşemizden bu konuyu yazmaya devam edeceğiz .

Bu haber 1417 defa okunmuştur

:

:

:

: