Gol Krallığı Ertaç’ın

2008 – 2009 Futbol sezonunun gol Kralı Ertaç oldu. Ara transferde Tatlısu’dan, Gönyeli’ye transfer olan Ertaç, attığı goller ile bu sezonun gol krallığına imzasını birkez daha attı
2008 – 2009 Futbol sezonunun gol Kralı Ertaç oldu. Ara transferde Tatlısu’dan, Gönyeli’ye transfer olan Ertaç, attığı goller ile bu sezonun gol krallığına imzasını birkez daha attı

*Gol Kralı yarışının Lideri Ertaç (Gönyeli) haftayı bir golle geçip, gol sayısını 22’e yükseltirken; en yakın takipçisi Yasin (K. Kaymaklı) de haftayı üç gol ile kapatmasına karşın gol krallığı yarışında geride kalmaktan kurtulamadı.


2008 – 2009 Futbol sezonunun gol Kralı Ertaç oldu. ara transferde Tatlısu’dan, Gönyeli’ye transfer olan Ertaç, attığı goller ile bu sezonun gol krallığına imzasını atarken, kiralık olarak geldiği Şampiyon Gönyeli’ye de şampiyonluktan sonra başka bir onuru daha yaşatımış oldu.
Gol Kralı yarışının Lideri Ertaç (Gönyeli) haftayı bir golle geçip, gol sayısını 22’e yükseltirken; en yakın takipçisi Yasin (K. Kaymaklı) de haftayı üç gol ile kapatınca aralarındaki gol farkı bire inmesine karşın gol krallığı yarışında geride kalmaktan kurtulamadı.

YASİN FARKI KAPATAMADI
K.Kaymaklı’nın eski gol kralı Yasin ise Binatlı’ya 3 gol atmasına karşın, Ertaç ile arasındaki gol farkını kapatamadı ve bu yıl gol krallığını Ertaç’a kaptırtmış oldu.
22 gol atan futbolcu: Ertaç (Gönyeli). 21 gol atan futbolcu: Yasin (K. Kaymaklı). 17 gol atan futbolcu: Emanule Obide (TOL). 15 gol atan futbolcular: William (Türkmenköy) ve Shafe (Lapta). 14 gol atan futbolcu: Abdullah (Ozanköy). 13 gol atan futbolcu: Ali Özbahar (B. Bağcıl). 11 gol atan futbolcu: Vasilev (B. Bağcıl) ve Allen (Ozanköy). 10 gol atan futbolcular: Ali Oraloğlu (MTG) ve Batshi (Ozanköy). 9 gol atan futbolcular: Erkan (TOL) ve Hamis (K. Kaymaklı). 8 gol atan futbolcular: Kalifa (Cihangir), Halim (Y.Boğaziçi), Coşkun (B.Bağcıl), Osman (MTG) ve Özgür (A. Yeşilova).

Bu haber 26 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER