Veliaht prensler kendi sonlarını getirecek

BAE , Suudi Arabistan, Mısır, GKRY, Yunanistan ve İsrail arasında Doğu Akdeniz’de bir konsorsiyum oluşturulduğunu daha önceden sizlere aktarmıştım.

BAE , Suudi Arabistan, Mısır, GKRY, Yunanistan ve İsrail arasında Doğu Akdeniz’de bir konsorsiyum oluşturulduğunu daha önceden sizlere aktarmıştım.
BAE , Suudi Arabistan ve Mısır’ın Türkiye’ye karşı tavırlarını bilmeyen ya da duymayan kalmamıştır. Sağır sultan bile duymuştur.
Türkiye’de yapılan Gezi Parkı olaylarında finansör olan destekleyen ülkelere bakın bu ülkeleri iyi göreceksiniz. Bugün arap olmayan ülkeler Batı’nın güdümünden çıkmış durumdalar. Hatta bu ülkelerin hasma ne tavırlarıyla karşı karşıyalar. Türkiye , Pakistan, Endonezya gibi ülkeler kendi milli menfaatleri doğrultusunda politikalarını izlemektedirler.
İşte bugün gelinen noktada veliaht prensler ülkelerini ve coğrafyayı karışıtırıyor bir keşmekeşin içine çekiyorlar gibi… Bu şahısların adlarını tarih iyi hatırlamacak.
Arap rejimlerini evvela İran karşısında kiş cephe de tuttular. Bunu kendi menfaatlerine değil İsrail menfaatleri doğrultusunda yaptılar.
Dikkat edin Türkiye -Libya UMH anlaşmasına en çok kim ses çıkardı?
Bugün aynı akıl Türkiye karşısında bu güçleri harekete geçirdi.Türkiye karşıtı bir cephe kuruldu.
Bu aktörler Türkiye karşısında terör örgütlerini harekete geçirdi. Suikastler oldu. İnfazlar yapıldı. Ekonomik saldırılar oldu. Hatırlayın Papaz olayını…
Libya’da Doğu Akdeniz’de Kafkaslar’da Kızıldeniz’de Orta Afrika’da Türkiye’nin varoluş hikayenin olduğu her yerde bir savaş ilan edilmemiş bir şekilde sürüyor.
Türkiye’ye tek bu durum söz konusu değil . Biraz evvel de dediğim gibi Pakistan’a da bu tavır sürüyor. Hindistan ile sorunları kaşındırılıyor. Hindistan’ın tezleri destekleniyor. Basın yoluyla ve ajanları yoluyla bölge kaosa sürüklenmek isteniyor.
Şunu unutuyorlar , Orman yanarsa içinde kiler de yanar!
Bugün aymazlıklar devam ederse arap çoğrafyası bölünecek şehir devletleri haline bölünecek. Arap sokakları uyanmalı. Bu aymazlığa son verilmelidir.

Bu haber 2587 defa okunmuştur

:

:

:

: