Aleyna Tilki yeni şarkısının klibini Kız Kulesi'nin çatısında çekti!

Gerek davranışları gerek açıklamalarıyla adından söz ettiren genç şarkıcı Aleyna Tilki, yeni şarkısı Sır'ın klip çekimi için İstanbul'un simgesi olan Kız Kulesi'ne çıktı. Her anını takipçileriyle paylaşan Tilki, Kız Kulesi'ni çatısına çıktığı anların görüntüsünü de yayınladı.

Şarkıcılık ve oyunculuğu aynı anda yürüyen Aleyna Tilki, Türkiye'yi etkisi altına alan orman yangınlarından dolayı yeni şarkısı Sır'ın klibinin yayın tarihi ertelemişti.

20 Ağustos'ta klibinin yayınlanacağını açıklayan 21 yaşındaki Tilki, çekimlerden kareleri de sosyal medya hesabından paylaştı.

Yeni şarkısının heyecanını yaşayan Aleyna Tilki, 2,7 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından İstanbul'un tarihi yapılarından olan Kız Kulesi'nde çekilen klibinin kamera arkası görüntülerini yayınladı.

Çekimler için Kız Kulesi'nin çatısına çıkan genç şarkıcıya; çekim ekibinden görevliler yardımcı oldu.

Aleyna Tilki, paylaşımında; 'Büyük tarihi değerimiz Kız Kulesi'nin çatısında, dünyaca ünlü prodüktör Diplo ile yaptığım Türkçe bir şarkıya klip çektik. Klip 20 Ağustos Cuma günü yani üç gün sonra yayında olacak. Kariyerimin en değerli işlerinden birisi Sır. Kalbimi açtım, koydum ortaya ve sonra bir baktım her istediğim olmuş. Çok şükür çok teşekkür emeği geçen herkese' notunu ekledi.
Bu haber 7966 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER