Hellim dosyası AB’den geri döndü

Güney Kıbrıs’ın hellim patentini almak için Avrupa Birliği’ne yaptığı başvurunun reddedildiği ve başvuru dosyasının geri gönderildiği belirtildi.

Güney Kıbrıs’ın hellim patentini almak için Avrupa Birliği’ne yaptığı başvurunun reddedildiği ve başvuru dosyasının geri gönderildiği belirtildi. Fileleftheros gazetesi haberinde, Brüksel’den gelen bilgilerin, Güney Kıbrıs’ın hellim dosyasının, yetersiz kanıt içerdiği gerekçesiyle geri gönderildiği yönünde olduğunu yazdı.

Gazete, Brüksel’de hellim dosyası için kesin karar verilmeden önce Güney Kıbrıs’ın uygun görülmeyen noktalar için yazılı izahat vermesine fırsat tanınacağını belirtirken, Güney Kıbrıs’taki küçükbaş hayvancıların önceki gün bir toplantı yaparak Rum hükümetini ilgisizlikle suçladıklarını ifade etti. Habere göre Rum hayvancılar, hellimin belirlenmiş prototipini uygulamadığı gerekçesiyle Rum hükümetini eleştirdiler ve Ticaret Bakanı Andonis Pashalidis’le görüşeceklerini açıkladılar.
Bu haber 257 defa okunmuştur
  • ne yaptiniz re yoldaslar halil  kktc'den - 04.07.2010 iste ferdiye danismadan yoldaslari bir is yapmak istediler ve icine ettiler.Be gumbarolar bu isi en iyi bilen bizim Ferdi'dir.Ona danisin,ok re.Hellim konusuda bizim ferdi numero uno.
  • LONDRALI  U.K - 04.07.2010 BU HELLIMERI GORUNCE AKLIMA FERDI SABIT SOYER GELIR / BIZIM HELLIM TUCCARI .. BU HELLIMLERIN PATENTINI LUZUM BIZIM FERDIYE VERSINLER .. HAKKIDIR BE GARDAS !!!

:

:

:

:

DİĞER HABERLER