Stadın adı oy birliği’yle ‘Yakup Özorun’

Bostancı’da gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul’da stadın adı oy birliği ile Yakup Özorun olarak değişti
Bostancı’da gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul’da stadın adı oy birliği ile Yakup Özorun olarak değişti

Bostancı Bağcıl yönetim kurulunun bir süre önce aldığı kararla İzzet Özgünan Stadı’nın adı Yakup Özorun Stadı olarak değiştirilirken, bazı çevrelerin buna tepki göstermesi sonucu Olağanüstü Genel Kurul’a gidildi. Genel kurulda stadın adının Yakup Özorun Stadı olarak değiştirilmesi oy birliği ile onayladı. Merhum İzzet Özgünan’ın kardeşleri Sonay Özgünan ile Doğa Özgünan isim değişikliğini sert bir şekilde eleştirdiler ve toplantı salonunu terk etti.

AYLIK İHTİYACIMIZ 35 BİN TÜRK LİRASI
Genel kurulda bir konuşma yapan Kulüp Başkanı Hasan Besim,“Batı bölgesinin ekonomik olarak kötü durumda olduğundan ayda topladığımız 2 bin 500 Türk Lirası aidat bir futbolcunun maaşını dahi karşılamıyor. Geçtiğimiz yıl 500 bin Türk Lirası bütçe ile sezonu kapattık ve aylık ihtiyacımız 35 bin Türk Lirası’dır. Biz yöneticiler olarak çocuklarımızın rızkından kesip Bağcıl aşkına harcıyoruz. Yönetim olarak kaynak arayışı içerisindeyiz. Türkiye ve Avrupa’da olduğu gibi stadımızın isim hakkını satıp gelir elde etmek istedik ve yönetim olarak 3 yıllığına yılda 10 bin Türk Lirası almak üzere fahri başkanımız Alper Özorun’un merhum babası Yakup Özorun’un adını stadımıza verdik” dedi.

YA ERTAÇ’I SATARSA
Eski kulüp yöneticisi Ali Seyhun, Ertaç’ın bonservisinin Alper Özorun’da olduğunu, daha sonra bu futbolcuyu satmayacağının ne malum olduğu sorması üzerine Fahri Başkan Alper Özorun sert tepki gösterdi. Ara transferde Ertaç için bir kulübün 70 bin Sterlin teklif ettiğini, amacının para kazanmak olsaydı Ertaç’ı satıp 40 bin Sterlin de kar edebileceğini dile getirdi. Özorun, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu, her şeyin şampiyon Bağcıl’ın olduğunu vurguladı.

MANEVİYAT PARAYLA SAYILAMAZ
Sonay Özgünan, maneviyatın parayla sayılamayacağını söyleyerek, takımın en iyi yerde olduğunu kabul ettiğini, başkan ve yönetim kurulunun başarılı olduğunu ifade etti. Eski başkanlardan Hasan Türköz yaptığı konuşmada şampiyonluk yolunda ilerleyen takımı taraftarın yalnız bırakmamasını ve maçlara gitmesini istedi. Herkesi kırgınlığı ve küskünlüğü bir yana bırakıp şampiyonluk yolunda ilerleyen Bağcıl için tribünleri doldurmaya çağırdı.
Bu haber 32 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER